Ľudia si myslia, že sú otec s dcérou, zaľúbenci si však z toho ťažkú hlavu nerobia. Zo stereotypov si uťahujú

Dana Kleinová

Reprofoto: Instagram (kelseylynnebryson)

Napriek vekovému rozdielu im to klape. Medzi dvojicou je viac ako 20-ročný vekový rozdiel a ľudia sa neustále ženy pýtajú, či muž po jej boku je jej otec. Ona je už však zvyknutá a nič si z toho nerobí.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál The Sun, 29-ročná Kelsey Lynne Bryson najnovšie natočila video, v ktorom prezradila, s akými stereotypmi sa stretáva ako manželka o 27 rokov staršieho muža. Napríklad, že ľudia automaticky usudzujú, že je jeho dcéra, alebo dokonca, že jej manžel už je na dôchodku a ona je zlatokopka.

Myslia si, že je jeho dcéra

Mladá žena je nielenže vydatá za 56-ročného muža, ale má s ním aj malého syna. Bryson Keegan sa im narodil v roku 2019, dva roky po tom, ako spolu začali chodiť a ako prezradil manžel Kelsey vo videu, ľudia si často myslia, že je jeho dedko a nie otec. A keďže sú už obaja na takéto poznámky zvyknutí, rozhodli si z nich spraviť srandu a natočili video, v ktorom prezrádzajú stereotypy, s ktorými sa stretávajú. A tie sú stále bizarnejšie.

„Sme pár s vekovým rozdielom, samozrejme, ľudia sa pýtajú, či je to môj otec,“ povedala 29-ročná žena ako prvé vo videu.

Pár spolu momentálne cestuje po svete v karavane a s týmto rozhodnutím prišli aj ďalšie stereotypy. „Sme pár s vekovým rozdielom, samozrejme je môj manžel na dôchodku a cestujeme na plný úväzok,“ hovorí opäť sarkasticky Kelsey vo videu. Následne žartuje, že keďže má staršieho partnera, vždy keď chce vedieť nejaké poznatky z histórie, jednoducho sa spýta jeho.

„Sme pár s vekovým rozdielom, samozrejme som vlastnil dom ešte skôr, než sa ona vôbec narodila,“ hovorí vo videu zas jej manžel. Neskôr vo videu žartujú, že keďže je Kelsey mladšia, samozrejme manžela núti, aby s ňou natáčal videá na TikToku, zatiaľ čo on sa hneď potom spýta, čo to vôbec TikTok je. Je tak vidieť, že sa za tých sedem spoločných rokov naučili zvládať poznámky na ich vzťah s humorom a pravdepodobne ich už nič neprekvapí.

Najnovšie články