Na synove narodeniny si obliekla tieto šaty a ľudia sa do nej pustili: Sú nevhodné a snažíš sa len pútať pozornosť

Kristína Hagarová

Reprofoto: TikTok (thatecolady)

Mamička sa obrátila proti ľuďom, ktorí ju kritizovali za to, že si na synovu oslavu narodenín obliekla „neslušné“ šaty. Z kritiky si nič nerobí a tvrdí, že ich bude nosiť aj naďalej. Sú podľa vás neslušné?

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál Tyla, Raquel Dicuru usporiadala v júni oslavu pre svojho syna Alexa a jej švagriná ju nakrútila, ako zapaľuje sviečky na narodeninovej torte. Až keď si video spätne pozrela, uvedomila si, že jej prsia sú v šatách veľmi výrazné, avšak ďalej to neriešila, považovala to za smiešne a zdieľala ho na TikTok-u s ironickým popisom. „Keď si si neuvedomila, že tvoje kozy sú vo svetle reflektorov na narodeninovej oslave tvojho syna, kým si nevidela fotky a videá.“

@thatecolady #sorrynotsorrylol ♬ Funny Song – Cavendish Music

Vraj chce len pútať pozornosť

Množstvo ľudí však jej video a popis vôbec nezobralo ako vtip. Niektorí tvrdia, že matka dvoch detí sa takto snaží si nájsť manžela a označili ju za neslušnú. „Video urobila moja švagriná. Ani som si to neuvedomila, kým mi neposlala video a ja som si nevšimla, čo na nich vidieť… myslím, že je to hlavne uhlom videa.“ Dodala tiež, že by sa za iných okolností stále kontrolovala, ale v tom čase všetci žili prítomnou chvíľou a spievali všetko najlepšie, tak si nič neuvedomovala.

@thatecolady Reply to @vinny_the_poohh ♬ original sound – That Eco Lady

Problémom sú ľudia a nie šaty

„Ľudia to považovali za nehorázne a boli nahnevaní… pýtali sa ma, či si hľadám manžela, pritom som šťastne vydatá a nikoho iného nehľadám.“ Dodala, že mnohé z komentárov písali muži a tvrdili, že sa snaží zaujať oteckov na narodeninovej oslave. Ďalšie komentáre hlásali, že sa snaží ukradnúť pozornosť synovi a že je všetko len o nej a nie o ňom. Dodali, že už len to, že video zverejnila, je choré.

Raquel začala pochybovať o tom, či urobila dobre a či je fajn to, čo má na sebe. Potom si však povedala, že to oni sú tí, čo majú problém, nie ona. „Polovica sveta má prsia. Neviem, prečo by to malo byť tabu.“ Dodala tiež, že šaty nosiť neprestane a z komentárov si ťažkú hlavu nerobí. „Nikto by ma nemal zahanbovať za to, čo nosím.“

Najnovšie články