Keď uvidíte, koľko darčekov na Vianoce kúpila svojej dcére, neuveríte. Ľudia mamičku poriadne skritizovali

Nikoleta Kottešová

Foto: unsplash

Mama z Austrálie vyvolala zmiešané reakcie po zdieľaní obrázkov troch nákupných vozíkov naplnených po okraj darčekmi pre jej štvorročnú dcéru.

Článok pokračuje pod videom ↓

Väčšina detí má dlhé vianočné zoznamy s podrobnosťami o všetkom, čo dúfajú, že si nájdu pod stromčekom, ale či skutočne dostanú všetko na zozname, je už iný príbeh. Toto konkrétne štvorročné dieťa z Queenslandu určite nezostane iba dúfať  po tom, čo jej mama prezradila všetky darčeky, ktoré pre ňu dostala a ktoré stačili na zaplnenie troch hlbokých nákupných vozíkov, uviedol portál Tyla.

Sen každého dieťaťa

Darčeky zahŕňali mini trampolínu, súpravu Pokémon, súpravu zmrzlinového auta Play-Doh, klavírnu súpravu Barbie, Polly Pocket Pyjama Party Sleepover Adventure House a veľkú plyšovú hračku. A to je spomenutý iba zlomok vecí.

Foto: Facebook (BIG W MUMS AUSTRALIA)

Ľudia matku odsúdili

Mama Casey kúpila svojej dcére vianočné darčeky v diskontnom obchode v Austrálii, ale vysvetlila, že to nie sú jediné, ktoré si na Vianoce rozbalí. „Som si istá, že štvorročné dieťa bude potešené, keď uvidí pod stromčekom toľko darčekov.“ Casey dostala nepekné komentáre za svoj príspevok od používateľov Facebooku ktorí tvrdili, že „rozmaznala“ svoju dcéru.

Jedna osoba napísala: „Žiadne dieťa to nepotrebuje, nieto ešte viac ako toto.“  Iní používatelia Facebooku naliehali na Casey, aby sa podelila o svoju štedrosť s ostatnými deťmi, pričom jeden napísal: „Len by ma zaujímalo, či to platíte z peňazí za staršie hračky, ktoré ste predali z minulého roka? Pýtam sa len, pretože by bolo skvelé potešiť aj tých, ktorí to tieto Vianoce potrebujú.“

Casey vysvetlila, že hračky svojej dcéry dáva preč, ak o ne prestane prejavovať záujem, a núti ju „pred Vianocami vybrať nejaké hračky z obchodu a dať ich iným, ktorí nič nemajú“. Mama neprezradila, koľko tento rok minula na svoju dcéru, no tvrdila, že minulý rok minula 1 500 AUD (984 eur).