Mamička minula na darčeky svojej trojročnej dcéry neuveriteľnú sumu. Ľudia sa len chytajú za hlavu

Kristína Hagarová

Foto: unsplash

Počas Vianoc chce každý rodič venovať svojmu dieťaťu všetko, po čom túži. Niektorí to však preháňajú a získajú si tak veľmi veľa kritiky, hlavne keď sa s tým podelia na sociálnych sieťach.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Tyla, mamička A’leasha z Queenslandu v Austrálii začala nakupovať šesť mesiacov pred Vianocami a pravidelne nakupovala to, čo sa jej zdalo zaujímavé alebo vhodné. Na vianočné darčeky minula takmer 910 eur a tvrdí, že dieťa v tento špeciálny deň treba rozmaznať.

Neuvedomila si, koľko minula

Mamička spôsobila vlnu kritiky a komentárov už v roku 2020, keď zverejnila fotografie darčekov na Vianoce pre syna, ktorý mal vtedy len polroka. Mamička povedala, že si neuvedomovala, koľko peňazí vlastne na darčeky minula. Povedala, že si na Vianoce nedáva rozpočet a minula by pokojne ešte viac peňazí.

Dôležité je nemať dlhy

Hoci sa to môže zdať na jeden deň veľmi veľa, mamička zdôraznila, že sa na Vianoce nikdy nezadĺži, pretože vždy všetko platia vopred a postupne. Okrem toho všetko zaplatia hneď a nenechávajú to na splátky. Okrem toho si kupuje vždy len to, čo si môžu dovoliť.