Jennifer a Ben Affleck nie sú takí bohatí, akoby ste si mysleli. Na svoju vilu si zobrali hypotéku

Dana Kleinová

Foto: Instagram (jlo) / Pexels

Hypotéka nie je niečo, čo si berú len bežní ľudia. Ukázalo sa, že aj luxus známeho páru nepochádza len z ich zarobených miliónov, ale na to, aby si mohli kúpiť vilu, si museli požičať. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Dailymail, hoci 54-ročná Jennifer Lopez a jej manžel Ben Affleck bývajú vo viac ako 60-miliónovej vile, ukázalo sa, že na to, aby si ju mohli dovoliť, si pár musel vziať hypotéku. Teraz tak bývajú v dome, ktorý by mnohí z nás považovali skôr za dovolenkový rezort a na svojom pozemku majú okrem bazéna, napríklad aj nechtový salón.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Lopez (@jlo)

Hypotéku budú splácať roky

Dvojici trvalo takmer rok, kým si vybrali a kúpili svoj vysnívaný dom. Ten má 12 spální, 24 kúpeľní a stál 60,85 milióna dolárov. Dom v Beverly Hills si však nemohli dovoliť len zo svojho platu a tak si vzali 20-miliónovú hypotéku, ktorú budú splácať najbližších 30 rokov.

Keď sa tento dom prvýkrát dostal na trh, stál 135 miliónov dolárov, neskôr jeho cena klesla na 75 miliónov dolárov a nakoniec sa ho známemu páru podarilo získať za 60 miliónov dolárov. Celý proces kúpi pritom trval len týždeň a dvojica sa ho rozhodla vyplatiť v hotovosti.

K domu patrí aj športový areál či nechtový salón

Najnovšie články