TEST: Zviera, ktoré uvidíte na obrázku ako prvé, vám prezradí, aký typ duše máte

Monizz

Už oddávna má človek priame spojenie so zvieratami a inak to nie je ani dnes. Aj napriek tomu, že našim obydlím sa stali zväčša kamenné džungle a zvieratá ostali v svojom pôvodnom prostredí, náš úzky vzťah k nim sa nemení. Máme tendenciu sa s nimi spájať, máme tendenciu k nim ísť. Milujeme ich, i keď sa ich niekedy bojíme.

Ktoré zvieratko na obrázku vidíte ako prvé? Napovie veľa o vašej duši. Nechajte sa inšpirovať našimi zvieracími priateľmi.

theearthtribe.net

Holubica

Holubica je symbolom pokoja a mieru, nádeje a spájania ľudí. Aj vaša duša je čistá ako táto holubica. Nemyslíte na zlé veci, ale uprednostňujete tie dobré. Ľudí vidíte v dobrom svetle, inšpirujete svoje okolie a nezaujímate sa o materiálne záležitosti. Najviac vás dokáže rozhnevať faloš a nespravodlivosť.

theearthtribe.net

Motýľ

Motýľ sa odjakživa spája s krásou, potešením a slobodou. Motýle vedia, že ich život nie je dlhý, a tak sa ho snažia prežiť na sto percent. Nenávidíte obyčajnú rutinu, obyčajných ľudí, stereotyp a rozhovory o ničom. Milujete, keď majú veci pointu, zmysel a niečím vás obohatia. Vaša duša je jasná a v ľuďoch vzbudzujete úžas. Udržte si to.

theearthtribe.net

Orol

Podobne ako motýľ, aj orol symbolizuje slobodu. Symbolizuje ale aj silu, lieta vysoko a nebojí sa výziev. Je odvážny presne tak ako vy. Vidíte aj to, čo iní vidieť nevedia, nemáte radi zdržanlivosť. Radi putujete za dobrodružstvom a nenecháte sa len tak niečím spútať. Podobne ako orol, aj vy ste pánom svojho života, času aj duše.

theearthtribe.net

Pes

Ste lojálny a rodinný typ, milujete rozdávať lásku a nepoznáte pojem sebectvo. Vašim zmyslom života je obšťastniť svojich najbližších, pomôcť tam, kde pomoc potrebujú a zanechať pocit spolupatričnosti a dôvery tam, kde chýba. Vaša duša žiari potrebou byť obklopený radosťou a naplnením.

theearthtribe.net

Vlk

Ste skôr introvertná duša, no nemáte radi samotu. Podobne ako vlci, ktorých síce spájajú so samotárstvom, no v skutočnosti žijú v svorkách. Ste silná osobnosť, ktorá svoje pocity nedáva príliš najavo, uprednostňujete súkromie a vyberáte si priateľov. Nedáte sa do reči len tak s niekým a aj svoje problémy si niekedy musíte usporiadať jednoducho sami, vylízať si rany. Ste múdra a pokojná duša.

theearthtribe.net

Modlivka

Ak ste uvideli modlivku, ste skutočný samotár. Modlivka je v rôznych kultúrach považovaná za posvätné zviera. Podobne ako ona, aj vy uprednostňujete samotu, no v spoločnosti nie je nepríjemný. Máte radi otvorenú komunikáciu s tými, ktorých si vyberiete, radi sa učíte nové veci, ste inteligentný, no aj opatrný človek. S vašou dušou len tak niekto manipulovať nedokáže.

Pozri aj: TEST: Ktorá osoba je najhlúpejšia? Nech sa rozhodnete akokoľvek, vaša voľba o vás niečo prezradí

zdroj: babskeveci.sk (M)

0
Komentovať