Z lietadla vypadol muž. Jeho telo pristálo len meter od človeka, ktorý sa v záhrade opaľoval

Hyriaková Kristína
lietadlo

Foto: pixabay

V živote sa nám stávajú často veľmi nepochopiteľné situácie, ktoré sú pre nás šokujúce. Hoci je to veľmi ťažko uveriteľné, podľa Metro zažil muž, ktorý sa v Londýne opaľoval, obrovský šok. Len meter od neho pristálo telo neznámeho muža, ktorý spadol z lietadla.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aviator Aircraft Aviation (@southaviator) on

Predpokladá sa, že muž bol pasažierom, ktorý sa ale schovával pod lietadlom, konkrétne v jeho pristávacej časti, predtým, než odletel z Nairobi z Kene. Podľa polície a leteckej spoločnosti padol z lietadla po deväťhodinovom lete. „Počul som divný zvuk a vybehol som hore. Pozrel som sa z okna a zdalo sa mi, že vidím bezdomovca… keď som sa pozrel bližšie videl som, že všade je krv a že jeho hlava nie je v dobrom stave. Okamžite som si uvedomil, že musel odniekiaľ spadnúť,“ povedal sused pre portál Metro.

Otrasený sused

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Leah O‘ Carroll (@irishspotter) on

„Vyšiel som teda von a tam už bol môj otrasený sused. Opaľoval sa a telo spadlo meter od neho.“ Polícia povedala, že telo neznámeho muža spadlo do záhrady na Offerton Road a sú presvedčení o tom, že spadol z lietadla. Nie je známa jeho totožnosť. Kenya Airways však povedala, že v časti lietadla, z ktorej mal spadnúť našli tašku, vodu a jedlo. Podľa letiska Heathrow sa niečo takéto stáva raz za päť rokov.

Mohol spadnúť medzi stovku ľudí

„Keby spadol o dve sekundy neskôr, dopadol by na miesto, kde bola stovka ľudí… alebo do záhrady, kde sa hrali moje deti,“ povedal sused. Polícia v súčasnosti pracuje na odhalení identity muža, viac však budú pravdepodobne vedieť až po pitve.

Najnovšie články