Súťažiaca z Ruže pre nevestu sa vážne zranila. Ukončí pre komplikácie svoju účasť v obľúbenej šou?

Dana Kleinová

Foto: TV Markíza

Súťažiaca z Ruže pre nevestu sa vážne zranila. A hoci jej zranenie na prvý pohľad už nie je zrejmé, môžete si to všimnúť vďaka tomuto detailu.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Markíza.sk, možno ste si všimli, že tmavovláska Nicole od prvej časti nenosí topánky na opätku a na prvé stretnutie dokonca prišla bosá. Nie je to náhoda. Predtým než mala odcestovať na exotickú Srí Lanku, sa totiž vážne zranila a nejaký čas boli jej parťákom barle. Tie už teraz našťastie nemá, no zranená noha jej stále môže komplikovať účinkovanie v súťaži.

Foto: TV Markíza

Zranila si členok

Zhruba tri týždne pred účinkovaním v šou sa Nicole vážne zranila. „Išla som ku kamoške domov a bola tam tma a tesne pred výťahom bol 5 cm schod. Zrazu stačila jedna sekunda a padla som veľmi nešťastne. Normálne som počula, ako mi pukla noha. Približne 15 minút som od bolesti nepovedala ani slovo a bola som presvedčená, že som si nohu zlomila. Avšak len som si podtrhla šľachy, ale ide o celkom dlhý proces zotavovania, pretože členok si dodnes necítim ako predtým,“ prezradila tmavovláska, ako sa to stalo.

A hoci jej zranenie už nie je viditeľné, stále nemôže nosiť topánky na opätku ako ostatné dievčatá a je šanca, že jej toto zranenie skomplikuje účasť v šou, keďže sa počas nej dievčatá zapájajú do rôznych súťaží, kde by ju bolesť nohy mohla oslabiť. Zatiaľ to však vyzerá, že sa nemá čoho obávať, keďže Radkove sympatie rozhodne má, a keďže pochopil náhly odchod i príchod Júlie, určite si nájde pochopenie aj pre Nicole.

Foto: TV Markíza

Najnovšie články