Po mesiacoch od zákroku je vidieť prvé výsledky. Borisovi Kollárovi už narástli vlasy, niektorí ľudia to ale vnímajú inak

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (kollarboris)

Boris Kollár ešte v januári podstúpil v Turecku transplantáciu vlasov. Bývalý predseda parlamentu sa to nesnažil skryť, práve naopak. Na sociálnych sieťach zdieľal fotografie s novým účesom či niekoľko dní po samotnom zákroku.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako sme vás informovali už v januári, Boris Kollár si nechal nastreliť vlasové cibuľky. Na sociálnych sieťach vtedy zverejnil aj fotku z kliniky. Jeho priateľka Laura vtedy povedala, že vybrali kliniku, kam chodia aj známe celebrity a že práve ona všetko vybavila a nedovolila mu cúvnuť.

Zmena, ktorú vidí len málokto

Len pred pár dňami sa Boris Kollár ukázal na súde o výživnom, pričom Nový čas upozornil, že už vtedy bolo jasné, že mu na hlave rastú nové vlasy. Vidieť to aj na fotografiách, ktoré zdieľa na sociálnych sieťach. Nie všetci jeho sledovatelia však túto zmenu zaregistrovali.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Boris Kollar (@kollarboris)

Pod niektorými fotografiami sa objavujú komentáre, kedy sa Borisa pýtajú na vlasy a na to, prečo ešte nevidia jasné výsledky. Mnohí ľudia pritom očakávali, že bývalý predseda národnej rady sa bude chváliť bujnou hrivou. „Kde sú vlasy?“ „Boris, kedy konečne ukážeš hrivu?“ „Kde sú tie nové vlasy?“ 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Boris Kollar (@kollarboris)

Kým niektorí ľudia sa pýtajú, prečo ešte nie je vidieť výsledky jeho premeny, iní si zase myslia, že zmena je už viditeľná. Čo na to hovoríte vy?

Najnovšie články