Zuzana Šebová zmenila účes a ľuďom padla sánka. Stačil malý detail a vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým

Dana Kleinová

Foto: profimedia / Pexels

Sú osobnosti, ktoré svoj vzhľad jednoducho nemenia. Takto sa dostali do povedomia fanúšikov a rýchlo sa z toho stala ich ikonická vizáž. Roky to bol prípad aj tejto herečky, no nakoniec sa predsa len odhodlala na zmenu.

Článok pokračuje pod videom ↓

Herečka Zuzana Kubovčíková Šebová je známa nielen svojím hereckým talentom, ale tiež zmyslom pre humor, ktorý sa ukázal v nejednej relácií. Každý ju tak mal v povedomí zafixovanú ako ženu, ktorá neustále srší humorom, či už so scenárom, alebo bez neho. V poslednej dobe však Zuzana stavila na zmenu.

Foto: profimedia

Najprv Instagram, potom účes

Herečka len nedávno prekvapila svojich fanúšikov tým, že si konečne vytvorila účet na populárnej sociálnej sieti. Pred dvoma týždňami sa tak udialo to, čo fanúšikovia označili ako niečo, na čo „Slovensko čakalo roky.“ Zuzane navyše stačilo málo na to, aby si nazbierala viac ako 14-tisíc sledovateľov. Zároveň odvtedy stihla pridať aj viacero fotografií s jej hereckými kolegami a prekvapila tiež fotkou s Dominikou Cibulkovou a jej dcérkou Ninkou.

To však nie je jediná novinka v jej živote. Zuzana sa totiž rozhodla zmeniť svoj účes. Jej svetlé vlasy, ktoré často nosí zvlnené, sa za tie roky viac-menej stali jej poznávacou značkou. Zuzana však očividne túžila po zmene a stačil malý detail na to, aby kompletne zmenila svoj vzhľad a náhle vyzerala o niekoľko rokov mladšie. Veď sa presvedčte sami, čo dokáže taká ofina.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @zuzikesebova

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @zuzikesebova

Najnovšie články