Je ako jedna z nás. Prezidentka Zuzana Čaputová si užíva voľno na dovolenke v Tatrách s deťmi aj priateľom

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (zuzana_caputova)

Aj známe slovenské osobnosti si počas leta doprajú oddych. Výnimku netvorí ani hlava nášho štátu, prezidentka Slovenskej republiky, Zuzana Čaputová.

Článok pokračuje pod videom ↓

Množstvo známych osobností sa v súčasnosti práve kvôli koronavírusu a kríze, ktorú spôsobil na celom svete rozhodlo, že bude propagovať dovolenku doma. Hoci mnohí napriek rastu počtu nakazených, zvolili dovolenku v zahraničí, hlava nášho štátu, prezidentka Zuzana Čaputová, medzi ne nepatrí. Dovolenku si užívala v Tatrách.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Čaputová (@zuzana_caputova),

Dovolenka v Tatrách

„Pozdravujem z dovolenky v Tatrách. Toľko krás a zaujímavých miest máme doma. Stále je dôvod, prečo sa sem vracať, stále je čo objavovať. Skvelí ľudia a nádherná príroda. Vážme si ju, rešpektujme a chráňme. Aké krásy Slovenska plánujete cez leto navštíviť?“ napísala na svojom Instagrame. Pridala taktiež fotografiu s dcérami a s ďalšími členmi ich výletu, no mnohí ľudia si všimli aj milú fotografiu s priateľom na lúke.

Navštívila známe miesta

Mnohým tiež neuniklo, že prezidentka Zuzana Čaputová je ako každá iná žena, ktorá sa vyberie na turistiku do Tatier. Pohodlie a bezpečnosť je prvoradé, preto mala na sebe športové oblečenie a pevné topánky. Svojim fanúšikom ukázala zábery aj z Bachledovej doliny, kde navštívila Chodník korunami stromov. Zároveň sa však dala nahovoriť aj na trojkolky.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Čaputová (@zuzana_caputova),

„Náš rodinný dovolenkový víkend vo Vysokých Tatrách pokračoval výletom k Skalnatému plesu a na Lomnický štít. Výhľad bol trochu zastretý oblakmi, ale stretla som tam skvelých odborníkov zo SHMÚ a z Astronomického ústavu SAV. Podelili sa s nami o veľmi zaujímavé informácie o sledovaní počasia, zmene klímy, či erupciách na slnku. A časť cesty sme sa zviezli na trojkolkách. Prajem vám peknú nedeľu.“

Najnovšie články