Herečka z obľúbeného slovenského seriálu sa podelila s radostnou novinkou. Čaká svoje prvé bábätko

Dana Kleinová

Foto: Instagram (monikasagatovaofficial)

Domnienky o herečkinom tehotenstve kolovali sociálnymi sieťami a budúca mamička ich dlho ignorovala. Teraz sa však konečne rozhodla ukázať tehotenské bruško a podeliť sa s radostnou novinkou.

Článok pokračuje pod videom ↓

Herečka Monika Šagátová, známa z televíznych obrazoviek, niekoľko týždňov čelila klebetám o tom, či je tehotná. Ona a jej partner režisér Michal Vajdička sa však k tomu rozhodli nevyjadriť a strážiť si svoje súkromie. Teda, až doteraz. Herečka vo videu ukázala svoje tehotenské bruško a potvrdila tak to, čo jej fanúšikovia tušili.

Domnienky začali po Let’s Dance

Po tom, ako sa Monika naposledy ukázala na červenom koberci Let’s Dance v strieborných šatách, fanúšikovia okamžite zareagovali. Všetka pozornosť sa presunula na jej bruško. Po influencerke Lucii Almaksus je tak druhá, ktorej tehotenstvo bolo odhalené práve vďaka outfitu na tejto udalosti.

Monika z večera pridala fotografie aj na svoje sociálne siete. K nim napísala milý odkaz kamarátke Jane Kovalčíkovej a odkázala jej, že je na ňu hrdá. Zároveň pridala fotografiu aj so svojou mamou, ktorá jej v ten večer robila spoločnosť.

Najnovšie články