82-ročný dedko prekvapil v nemocnici svoju vnučku. S láskou jej nalakoval nechty, pretože ona sama to nedokázala

Monika Miková

Foto: flickr

Starí rodičia tvoria nenahraditeľnú súčasť našich životov. Občas sa na nich rodičia hnevajú, lebo zasahujú do výchovy, alebo vnúčatá rozmaznávajú. Nikdy však nezabudnú na žiaden náš sviatok a urobili by nás takmer všetko. Podobne to bolo aj v prípade tohto 82-ročného dedka, ktorý sa postaral o svoju vnučku v nemocnici. 

Starí otec pre všetko

Ako uviedol portál Ladbible, Ayla Winter-White minulý týždeň zdieľala na Twitteri fotky svojho 82-ročného starého otca, ako jej lakuje nechty. Nebol to žiaden rozmar dievčaťa. Vnučka sa zotavuje v nemocnici po masívnej operácií už niekoľko dní a starký Keith jej chcel o niečo spríjemniť tieto chvíle.

„Potom, ako som sa prebrala po operácií ma navštívili moji starí rodičia. Starí otec chcel, aby som sa cítila lepšie a preto mi povedal, že hoci je tomu už 30 rokov, čo nikomu nelakoval nechty, dnes by chcel nalakovať tie moje,“ napísala na sociálnej sieti Ayla. Starí otec dokonca zažartoval, keď sa ho babka pýtala, kde dal kľúče od auta? Odpovedal: „daj mi chvíľu láska, teraz tu mám veľmi dôležitú prácu.“

Video, ktoré zobrazuje ako obetavý starý otec lakuje vnučke nechty do dnes videlo už 3,6 milióna ľudí a vyslúžilo si aj mnoho komentárov ako napríklad:

„Toto je tá najlepšia vec, ktorú dnes uvidíte na internete a možno vôbec. Jednoducho roztomilé. Mal skutočne dôležitú prácu v ten moment. Ideš starký.“

„Opatrujte ho ako poklad, už nikdy nenájdete muža ako váš starý otec.“

,“Dokonca ma to rozplakalo. Úžasná osoba, ktorú máte vo svojom živote.“

Ayla dodala, že starký je skutočný gavalier a gentleman, pretože v rodine vraj nemajú jedinú ženu, ktorú by niekedy neobskakoval. S humorom dodáva, že pracuje aj ako osobný fotograf jej tety pri rôznych príležitostiach. Je to všetko po čom každá žena túži vo svojom živote. Geniálny starý otec, čo poviete?

0
Komentovať