Reakcia Kate Middleton mnohých ľudí prekvapila. Takto zvládla ženu, čo na ňu mala nemiestnu poznámku

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

Kate Middleton, princezná z Walesu, bola mnohými kritikmi vychválená za jej reakciu v Severnom Írsku, kedy sa na ňu trochu agresívnym spôsobom obrátila jedna obyvateľka krajiny. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informoval portál Tyla, Kate Middleton bola na stretnutí a pozdravila verejnosť v Belfaste, pričom sa na ňu prišla pozrieť stovka ľudí. Zdá sa však, že nie každý, kto ju videl, bol automaticky jej fanúšikom. Keď podávala ruku jednej žene v dave, objavila sa ďalšia, ktorá si ju nakrúcala a povedala: „Rada vás spoznávam, ale bolo by lepšie, keby ste boli vo vlastnej krajine. Írsko patrí Írom.“

Kate zareagovala neuveriteľne

Na Kate bolo vidieť, že je viditeľne zaskočená a nevie odhadnúť, ako má reagovať. Nakoniec sa len nervózne usmiala a odišla bez toho, aby jej niečo povedala, pričom si zachovala pokoj a vyrovnanosť. Potom sa od ženy vzdialila a podávala ruky ostatným ľuďom v dave. „Tá dáma bola veľmi hrubá. Ak sa jej nepáči monarchia, prečo s tým strácala čas?“ napísal jeden komentujúci.

Podľa mnohých to zvládla bravúrne

Mnohí sa zhodli v tom, že Kate zvládla nepríjemnú situáciu s gráciou, aká je typická iba pre ňu. Zachovala tiež pokoj a rozvahu, ktorú by si v takej situácii dokázal udržať len málokto. Podľa ďalších je to skutočná majsterka diplomacie a taktu. V rámci návštevy Belfastu si spolu s Williamom pozreli aj Trademarket, nový vonkajší pouličný trh s potravinami a maloobchod, kde sa zúčastnili pretekov vo výrobe kokteilov, pričom vyhral budúci kráľ, princ William.