Meghan všetkých prekvapila, keď reagovala takto. Toto je skutočný dôvod, prečo nebude na titulke známeho časopisu

Kristína Hagarová

Foto: archív TASR

Vojvodkyňa Meghan hosťuje ako editorka v populárnom časopise Vogue. Podľa Daily Mail v septembrovom čísle predstaví 15 žien, ktoré obdivuje. Tie sa objavia aj na titulke. Manželka princa Harryho tam však nebude.

Ženy, ktoré sa na titulke objavia budú naozaj rôznorodé, no niečo majú spoločné. Okrem toho, že patria k tým šťastným dámam, ktoré Meghan obdivuje, spája ich ešte ďalšia vec. Určitým spôsobom sa zaoberajú tým, aby bolo našej planéte lepšie.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Royal Family 🖤Meghan & Harry❤️ (@family_sussex_),

Ženy, ktoré obdivuje

Vojvodkyňa bude prvou členkou kráľovskej rodiny, ktorá sa stane hosťujúcim editorom vo Vogue. Ženy, ktoré obdivuje a ktoré sa zaslúžili o zmenu na našej planéte zahŕňajú celebrity, političky a aktivistky. Nie každý je však z jej rozhodnutia a z výberu žien nadšený. Na titulke sa ocitne aj 81-ročná herečka Jane Fonda a 16-ročná aktivistka Greta Thunberg.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Royals now and then (@royalsnowthen),

Prečo nebude na titulke?

Meghan na titulke podľa šéfa Edwarda Enninfula však nebude, pretože verí tomu, že by to pôsobilo veľmi namyslene alebo chvastúnsky. Toto reprezentuje jeden z najviac radikálnych krokov vo Vogue, počas storočnej histórie. Podľa mnohých bude práve septembrové číslo to najdôležitejšie v celom roku. Meghan sa však v časopise nechcela sústrediť len na výber žien, ktoré obdivuje, ale aj na celý obsah, ktorý v ňom bude.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 𝐃𝐮𝐜𝐡𝐞𝐬𝐬 𝐨𝐟 𝐒𝐮𝐬𝐬𝐞𝐱 (@_duchess.of.sussex_),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 𝓓𝓾𝓬𝓱𝓮𝓼𝓼 𝓸𝓯 𝓢𝓾𝓼𝓼𝓮𝔁 ♡ (@sussex.meghan),

Zoznam zahŕňa aj Vás

Chce zobraziť ženskú silu, mentálne zdravie a všetko, čo k tomu patrí. Okrem vyššie spomínaných bude na titulke aj modelka Adwoa Aboah, transgender herečka Orange is The News Black Laverne Cox, ale aj premiérka Nového Zélandu Jacinda Ardern. Jedno z okien zostane na titulke prázdne, pretože má reprezentovať zrkadlo, aby sa na seba pozrela samotná čitateľka a aj ona sama nabrala odvahu byť pre ľudí inšpiráciou a zmenou pre svet. Aj to bol nápad samotnej vojvodkyne Meghan. Myšlienka je práve taká, že vojvodkyňa vybrala 16 žien, ktoré obdivuje a jej zoznam zahŕňa aj Vás.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Benjamin Wareing Photography (@benjamin_wareing),

Na časopise pracovala mesiace

Diskusia medzi Meghan a Vogue o tom, ako bude celý jej projekt vyzerať, prebieha už mesiace, podľa zdroja Daily Mail už od januára. Vzhľadom na Meghanine tehotenstvo si to vyžadovalo naozaj veľmi veľa príprav, telefonátov a emailov, aby všetko naplánovali a udržali v tajnosti. Hoci Meghan sa na titulke Vogue pravdepodobne neobjaví, jej švagriná Kate, manželka princa Williama, už na titulke bola, podobne ako zosnulá princezná Diana.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa The Royal Fashion (@the_royalfashion),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa royal.family.style1‌ (@royal.family.style1),

0
Komentovať