11 znakov toho, že tento muž je pre vás naozaj ten pravý. Bod číslo 6 hovorí za všetko!

Michal Blaško

V tomto svete plnom ľudí je naozaj ťažké nájsť presne tú osobu, ktorá by bola schopná uspokojiť potreby vášho srdca a duše. Ak na niekoho takého natrafíte, konečne nájdete aj pocit šťastia, ktorý nemá obdobu. Niekedy môže byť takéto hľadanie náročné a môže trvať aj roky. Občas sa zase stane niečo, čo vášmu vzťahu bráni. Takže, aký je vlastne ten recept na dokonalý vzťah? Ako viete, že osoba, s ktorou chodíte, je naozaj pre vás tá pravá?

Vždy vás chváli a hovorí o vašich úspechoch

Ak dostanete v práci lepšie miesto, alebo len napríklad vyhráte obyčajné lístky na koncert, nemôže odolať tomu, aby to všetkým veľkodušne oznámil, a to ešte pred tým, než vôbec začnete rozmýšľať o tom, či sa o tom zmienite vy. Jednoducho je to kvôli tomu, že je to pre neho dôležité – naozaj dôležité.

pexels.com

Je vaším rytierom aj po tých všetkých rokoch, čo ste spolu

Aj keď už ste spolu dlhší čas, stále je pre vás ochotný urobiť také tie malé rytierske veci, ako napríklad to, že vás odnesie na rukách až ku dverám, pretože vás bolia nohy z nosenia topánok na vysokom podpätku, a nemôžete už prejsť ani krok.

Nesnaží sa vás zmeniť

Vie o vaších chybách. Vie o tom, že ste neporiadnejšia ako on, a že máte vo veciach väčší bordel. Je vysporiadaný s tým, že chcete mačku či iné zvieratko alebo s tým, že neviete veľmi variť. Ale to všetko, a všetko ostatné, je preňho úplne v poriadku.

pexels.com

Chýbate mu

Nie, nie je to len taká sladká prázdna frázička, ktorá sa vždy rozpráva. Je to skutočná realita, ak ste sa navzájom nevideli po dlhší čas.

Môžete pred ním plakať bez toho, aby ste sa cítili trápne

Vie, kedy sa má o vás postarať či kedy potrebujete utešiť. Vždy vás dokáže podporiť a dať vám tú správnu radu, ktorú potrebujete počuť.

pexels.com

Keď sa vaši priatelia sťažujú na svojich partnerov, nemáte čím prispieť

Kedykoľvek sa vaše priateľky či priatelia rozhovoria o rôznych problémoch, ktoré ich sužujú, vy ste ticho. Jednoducho sa nestretávate s takýmito banálnymi a nezmyselnými  ťažkosťami, pretože si dokonale rozumiete.

pexels.com

Je v blízkom vzťahu s vašou rodinou a taktiež si dáva pozor na to, aby ste boli aj vy v dobrom vzťahu s tou jeho

Nemá problém s tým, keď k vám niekto príde na návštevu. Bez váhania zavolá vášho otca či babičku. A taktiež je úplne v poriadku, ak pôjdete na narodeninovú oslavu jeho brata, aj keď tam práve váš vyvolený nebude.

Vaši priatelia sú aj jeho priatelia

A on sa o nich stará. Ak má niektorí z vašich priateľov nie práve najlepší deň, navrhne vám, aby ste išli k nemu, pozvali ho ku vám či vymysleli nejaký spoločný program. Alebo napríklad, ak by ste sa už dlho o niekom nezmienili, opýtal by sa, ako sa má a ako sa mu darí.

pexels.com

Chápe, že sa niekedy hneváte

Taktiež chápe, že všetci sme len ľudia a dokážeme sa uzmieriť a urobiť za všetkým veľkú hrubú čiaru. Jediná vec, ktorá ho trápi je tá, že ste rozrušená, a on si praje aby ste sa zas cítili dobre.

pexels.com

Povie vám, len tak, z ničoho nič, že ste nádherná

A dokonca to dokáže povedať aj vo chvíľach, keď vôbec nie ste upravená, máte rozcuchané vlasy a namiesto zvodných šiat máte oblečené staré vyťahané tričko a tepláky.

pexels.com

Môžete robiť všetko spoločne, bez toho, aby ste sa hádali

A to znamená to, že napríklad váš spoločný výlet sa nepremení hneď na katastrofu a to ešte len pri obyčajnom balení.

Ale pamätajte na to, že vzťah je obojstranný proces. Nemali by ste očakávať úžasné a neuveriteľné veci len od vášho muža. Snažiť sa musíte obaja. Aj vy ho musíte podporovať rovnakým spôsobom najviac, ako je to len možné.

Pozri aj: Existujú 3 druhy lásky a priateľstva, ktoré definoval Aristoteles už pred 2 400 rokmi, no platia dodnes

zdroj: brightside

Najnovšie články