Najmladšia dcéra Angeliny Jolie a Brada Pitta ľuďom vyrazila dych. Tá podoba je skutočne neuveriteľná

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia

Najmladšia dcéra Angeliny Jolie a Brada Pitta sa pripojila k svojej mame na viacerých projektoch a už teraz sa zdá, že bude kráčať v stopách svojich rodičov. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál People, 15-ročná Vivienne bude zrejme kráčať v stopách svojich známych rodičov. Narodila sa ako najmladšia zo šiestich súrodencov vo francúzskom Nice v júli 2008 a vyrastala mimo očí verejnosti spolu so svojím bratom, dvojčaťom Knoxom. Počas svojho života sa párkrát objavila na očiach verejnosti a zdá sa, že so svojou mamou napriek mladému veku bude spolupracovať na rôznych projektoch.

Neuveriteľná podoba

Angelina Jolie otvorene hovorila o tom, že výchova jej šiestich detí je pre ňu liečivá a podporuje ich, aby boli samy sebou a nasledovali svoje sny a ambície. Angelina tiež povedala, že každé z jej detí je individuálna osobnosť a tak k nim aj pristupuje. Najnovšie sa opäť objavila s Vivienne na verejnosti a ľudia boli prekvapení z toho, ako výrazne sa podobá na svojho otca Brada Pitta.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Vivienne Jolie Pitt (@viviennejaliepitt)

Dokonca má zo všetkých detí vraj najbližšie k herectvu. Už keď mala 5 rokov, objavila sa vo filme Vládkyňa zla po boku svojej mamy Angeliny. Okrem toho sa rada venuje rôznym hereckým projektom. Angelina prezradila, že Vivienne dostala svoje meno po jej matke a veľmi jej ju pripomína. „Viv mi pripomína moju matku v tom, že sa nezameriava na to, aby bola stredobodom pozornosti, ale na to, aby bola oporou pre ľudí v jej okolí. Veľmi vážne premýšľa o divadle a tvrdo pracuje, aby čo najlepšie pochopila, ako môže prispieť svojím pričinením.“

Najnovšie články