Slovenka napísala status, ktorý získal 2-tisíc reakcií. Reagovala som na komentár, po 4 rokoch sme si povedali áno

Kristína Hagarová

Foto: unsplash

Sociálne siete vedia byť toxické a nepríjemné miesto, no niekedy píšu tie najkrajšie príbehy, ktoré by ste si nevedeli predstaviť ani v tom najšialenejšom sne.

Článok pokračuje pod videom ↓

Taký príbeh sa objavil aj na obľúbenej stránke Priznania žien. Zdá sa, že životného partnera môžete nájsť na akomkoľvek mieste, a to napriek tomu, že by ste to možno nikdy nepovedali. Príspevok tejto ženy má už viac ako 2-tisíc reakcií a zdá sa, že dokazuje, že sociálne siete nemusia byť len zlé miesto plné zloby. Jeden komentár vám môže zmeniť život.

Príspevok, ktorý mnohých ľudí potešil

„Ahojte všetci, anonymne píšem toto ‚priznanie‘. Pred 4 a pol rokom som tu, na Priznaniach žien, reagovala na komentár jedného Petra, pretože sa mi nepáčil jeho útočný komentár. On mi napísal správu a časom sme si začali písať denne. Bývali sme od seba 150 km, ale cestoval za mnou každý víkend.

Stačil len obyčajný komentár

Po necelom roku sme začali spolu žiť. A v sobotu, 20.11.2021, sme si v obleku a svadobných šatách povedali svoje áno. Chceme sa týmto poďakovať tvorcom tejto stránky, keďže bez nej by sme sa nikdy nespoznali. A taktiež Vám všetkým chceme odkázať, že láska si Vás nájde, keď to budete najmenej čakať.“

Tento pozitívny príspevok získal neuveriteľné ohlasy a zdá sa, je to presne to, čo sme v tejto depresívnej dobe potrebovali.

Najnovšie články