Psychologický TEST: Čo vidíte na obrázku ako prvé? Ak je to veľryba, mali by ste vedieť toto

Michaela

Pravidelne vám prinášame obrázkové testy, na základe ktorých sa o sebe viete dozvedieť mnohokrát čosi zaujímavé. Ani tentokrát tomu nebude inak. Každý máme jedinečnú osobnosť, každý si obrázky interpretujeme ináč. Obrázkové testy sú najmä veľmi rýchle – stačí sa na ne len pozrieť a uvedomiť si, čo ste uvideli ako prvé. Niekedy sa viete prostredníctvom obrázkových testov čo-to dozvedieť aj o svojej inteligencii. Čo o vás prezradí práve tento?

Článok pokračuje pod videom ↓

Zadívajte sa pozorne, avšak nie dlho na obrázok. Čo vás upútalo ako prvé?

Surfista

pixabay.com

Ak prvou vecou, ktorá vás na obrázku upútala, bol surfista, ste človek, ktorý si naplno užíva prítomný okamih a život ako taký. Je tak? Netrápi vás minulosť, ktorú nezmeníte, ani budúcnosť, ktorú niekedy tiež nevieme veľmi ovplyvniť. Jednoducho žijete tu a teraz.

Rovnako, ako u kohokoľvek iného, aj u vás existujú dni, kedy ste hore, a naopak, kedy ste dole. Raz zaspávate jedna radosť, inokedy vám trápenia nedovolia spať. Veci, ktoré vás sužujú, však ale viete pomerne rýchlo vyriešiť a nájsť opäť svoju rovnováhu.

Život beriete s ľahkosťou a tešíte sa aj z maličkostí. Veľmi radi trávite čas so svojimi priateľmi, na prechádzke, prípadne si idete zacvičiť či si užívate chvíle osamote v pohodlí domova. Nuda je pre vás zrejme neznámym pojmom.

Ľudia si na vás vážia to, že vždy, v akejkoľvek situácii, viete nájsť niečo pozitívne. Vedeli ste však o sebe, že máte schopnosť upokojiť divú zver?

Veľryba

pixabay.com

Získala si vašu pozornosť ako prvá na obrázku veľryba? Vašou najvýraznejšou vlastnosťou je cieľavedomosť a ambicióznosť. Trafili sme? Keď sa raz pre niečo rozhodnete, idete si za tým. Môže to byť akokoľvek náročný cieľ, keď si ho však zaumienite, neváhate naň vynaložiť všetku svoju energiu.

Akokoľvek sa snažíte udržať si pozitívne zmýšľanie a naladenie, nie vždy sa vám to darí. Ste na seba príliš náročný, čo sa niekedy odráža aj ako náhle pociťovanie stresu. Takéto chvíle však nemajú dlhé trvania, pretože ich viete pomerne rýchlo zvládnuť.

Ste obklopení ľuďmi, ktorí vás obdivujú, čo ale niekedy prerastá až do závisti. Máte však veľkú výhodu v tom, že vás netrápi čo si o vás myslia druhí. Záleží len na vašom úsudku a vašich blízkych, ktorí vás predsa poznajú.

Mesiac a jeho odraz

pixabay.com

Nezaujal vás na prvý pohľad surfista ani veľryba, ale mesiac spolu s jeho odrazom? Máte veľmi dobre vyvinutú predstavivosť a ste tvorivá osobnosť.

Ste možno trochu usamelá osoba, čo vám však vôbec neprekáža. Práve naopak. Vadí vám, keď vás niekto ruší. Radi trávite čas sám so sebou, v pokoji.

Ste slobodná osoba, mnohokrát však s hlavou trochu v oblakoch, čo vám môže robiť ťažkosti s bežnými povinnosťami, ako napríklad príchodom včas do práce, pravidelnými lekárskymi prehliadkami či platením účtov. Nezabúdate na ne, avšak máte svoje tempo a viac vám vyhovuje nepravidelnosť.

Pokiaľ sa vás niekto snaží meniť, obmedzovať, vnímate to veľmi citlivo. Akonáhle však máte voľné ruky, svojou tvorivosťou viete presvietiť všetko „zameškané“.

Tak čo? Sedí na vás výsledok? Nezabudnite sa o test podeliť aj so svojimi blízkymi a s nami o svoje dojmy v komentároch.

Pozri aj: 10 mýtov o chudnutí, ktorým ženy po celom svete stále veria, no vôbec by nemali

Michaela, labioguia.com