Legendárne Spice Girls opäť všetky pokope. Fanúšikovia sa čoskoro dočkajú obrovského prekvapenia

Gabriela Kinčoková

Foto: archív TASR

A je to tu! Oblečte sa čo najvyzývavejšie, obujte si tie najväčšie opätky, pretože do kín prichádza nový film o Spice Girls. Táto britská dievčenská skupina bola založená v roku 1994. Urobili veľký pokrok v svetovej popovej hudbe, no ich cesty sa pred niekoľkými rokmi rozdelili. Dnes je však všetko inak a všetkých päť speváčok tejto skupiny sa stretne v novom spoločnom filme, informuje scarymommy.com.

Veľkou zaujímavosťou je fakt, že film bude animovaný. Všetky informácie a „pikošky“ si však produkcia necháva pre seba keďže film je len vo vývoji. To čo je však známe je fakt, že film bude obsahovať nové hudobné hity, no nezabudne sa aj na staré klasiky skupiny Spice girls. Tí, čo na túto dievčenskú skupinu nezanevreli si určite prídu na svoje. Premiéra filmu je naplánovaná na rok 2020. Dôležité je poznamenať, že všetkých 5 speváčiek potvrdilo účasť na tomto filme.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

Film už má pripraveného producenta a scenáristu. Samotné dievčatá sa tiež podieľajú na vývoji filmu. Minulé leto kolovali na internete fámy, že skupina bude mať po rokoch znovu svoje turné. „Je čas koncertovať znova a znova. Nemôžem sa dočkať keď vystúpime pre našich navždy podporujúcich fanúšikov s novou energiou! Milujem vás všetkých!“ povedala na tlačovej konferencii Emma Burton, jedna z členiek skupiny.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by emmaleebunton (@emmaleebunton) on

Animovaný film bude prvý spoločný film Spice Girls po filme Spice World, ktorý sa zaoberal trápeniami a svetlými stránkami slávy a spoločného priateľstva dievčat. Turné, ktoré odštartovalo vo Veľkej Británii a malo mať úlohu „znovuzjednotenia“ sa však koná bez Victorie Beckham. Victoria Beckham oznámila, že je veľmi vyťažená a musí pracovať na svojej módnej značke. „Viete deje sa toľko zlých vecí a Spice Girls boli o zábave a oslave individuality,“ povedala Victoria Beckham pre Vogue. Tak čo, tešíte sa na nový film?

0
Komentovať