Konečne ho ukázala. Kim Kardashian zverejnila fotografiu svojho syna a zmenila jednu zásadnú vec, ktorú nikto nečakal

Kristína Hagarová

Foto: archív TASR

Kim Kardashian zverejnila fotografiu ich najnovšieho prírastku do rodiny. Informoval o tom portál Edition.cnn. Napísala k nemu len jednoduchý popis, napriek tomu už len samotnou fotografiou vyvolala u svojich fanúšikov obrovské reakcie. V súčasnosti má viac ako 6 miliónov lajkov.

Článok pokračuje pod videom ↓

Kim Kardashian a Kanye West len nedávno privítali na svete svojho syna Psalma. Na Instagrame zverejnila jeho fotografiu s jednoduchým popisom Psalm Ye. Zatiaľ nie je jasné, či Ye, je jeho stredné meno, v každom prípade je to však prezývka, ktorou často označujú Kanya Westa. Fotografiu zverejnila presne mesiac potom, čo sa malý Psalm narodil náhradnej matke.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kim Kardashian West (@kimkardashian),

Problémy v tehotenstve a náhradná matka

Kim povedala, že mala veľké problémy otehotnieť a zároveň počas tehotenstva s North a Saint trpela vysokým tlakom. Problémy prišli aj počas pôrodu. Náhradná matka vynosila ich tretie dieťa Chicago a aj malého Psalma. Napriek tomu si to, že jej deti vynosila náhradná matka, pochvaľuje. Podľa jej slov aspoň mohla pokojne stráviť viac času so staršími deťmi a keďže malého nedojčí, dokáže sa naplno venovať všetkým.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kim Kardashian West (@kimkardashian),

Zvolila ikonický retro kúsok

Kim je okrem iného známa aj svojou láskou k móde a k oblečeniu. Vo svojom šatníku má naozaj úžasné kúsky a najnovšie dáva podľa Vogue priestor aj retro kúskom. Vo svojej zbierke má naozaj krásne veci, najnovšie však zaujala sukňou Johna Galliana od Diora z roku 2000, ktorá má dizajn novín. Takýto dizajn neskôr okopírovali aj ďalší dizajnéri, a preto sme mohli takýto motív vidieť napríklad aj na Sarah Jessice Parker, herečke známej zo seriálu Sex v meste. Vo všeobecnosti však poslednú dobu ľudia môžu Kim vidieť v starších kúskoch od renomovaných dizajnérov, ako je napríklad spomínaný Dior alebo Versace. Dala sa aj ona na v dnešnej dobe populárnu „recykláciu“ oblečenia?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Sex And The City. New York. (@sexandthecity_newyork),

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Footwear News (@footwearnews),

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený 3oudotcom (@3oudotcom),

Nový účes

Pozornému oku neušiel ani jej nový účes, ktorý jej naozaj neuveriteľne pristane. Hviezda populárnej reality šou v ňom vyzerá zrelo a štýlovo. Kim však nemá problém s tým, aby zaujala pozornosť, kdekoľvek sa objaví.