Odborníci nad Kim Kardashian krútia hlavou. Takto by nemalo spať žiadne dieťa

Kristína Hagarová

Foto: archív TASR

V dnešnej dobe si takmer každý v určitom momente uvedomuje, že chce byť rodičom. Svetoznámym hviezdam sa občas rodičovstvo zapáči tak veľmi, že nezostanú len pri jednom dieťati. Výnimkou nie je ani Kim Kardashian a Kanye West. Po zverejnení fotky ich štvrtého dieťaťa však dostali varovanie.

Článok pokračuje pod videom ↓

Pre peknú fotografiu čokoľvek?

Experti a aj ďalší rodičia podľa Newshub upozorňujú na to, že spôsob, akým uložili svojho syna Psalma do postieľky, je nebezpečný. Charita The Lullaby Trust zverejnila štúdiu o tom, ako zariadiť, aby dieťa spalo bezpečne. Mnohé známe osobnosti svoje deti uložia do nebezpečnej polohy len kvôli dobrej fotografii. Charita upozorňuje na syndróm náhleho úmrtia dieťaťa, ktorý môže byť spôsobený práve aj nebezpečnou polohou počas spánku.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa psalm west (@psalmkardashianwest9),

Mnohé známe osobnosti sa rozhodnú nezverejňovať fotografie svojho dieťaťa. Na druhej strane však niektoré známe osobnosti urobia čokoľvek, aby o sebe na sociálnych sieťach vytvorili dokonalý obraz. Neuvedomujú si, že tým ohrozujú aj svoje deti.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kim Kardashian West (@kimkardashian),

Pozor na to, ako spí vaše dieťa

Práve fotografia malého Psalma rozprúdila na internete debatu, kedy sa ozvali aj mnohé matky, ktoré boli zdesené tým, že dieťa môže spadnúť. „Povedzte niekto tej žene, aby dala tú nebezpečnú vec preč!“ napísala jedna zo žien.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kim Kardashian West (@kimkardashian),

Podľa charity je bezpečný spánok dieťaťa naozaj dôležitý a podstatné je, aby sme nepoužívali nič na udržanie bábätka v určitej polohe. Čerstvým rodičom radia, aby bábätko spalo na pevnom a rovnom matraci bez rôznych opierok.