Komička Simona prehovorila o detailoch svadby, ktoré mnohých ľudí prekvapili. Neuveríte, ako dlho ju plánovali

Dana Kleinová

Foto: Profimedia

Obľúbená komička si v minulosti prešla náročnými obdobiami a o to viac jej všetci priali, aby im to s partnerom vydržalo. Simona po jeho boku žiari šťastím a najnovšie svoj vzťah spečatili aj pred oltárom.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ani nie pred mesiacom sa Simona Salátová, teraz už First, podelila so svetom o radostnú novinku. S priateľom Teodorom Firstom si povedali svoje áno a dnes sú z nich už manželia. Vziať sa pritom bol viac-menej spontánny nápad a celú svadbu naplánovali za týždeň. Teraz Simona o bleskurýchlom manželstve prezradila viac.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Joe Trendy (@joe_trendy)

Svadbu zorganizovali za týždeň

„Pred týždňom sme si na káve povedali, že nás nebavia neustále otázky o svadbe. A tak reku, že či sa nevezmeme. A od tohto momentu všetko začalo vychádzať, všetky potrebné organizačné zložky mohli, šaty som objednala z asosu a Tejkove sako sme predvčerom kúpili v Nivách. Bolo to úžasné a rýchle, pretože obaja už cestujeme na vystúpenia. Takto sme to chceli. Veselo, s najbližšími a aj s prácou, ktorú obaja milujeme,“ zneli prvé slová zamilovaného páru pod fotografiou zo svadby na sociálnej sieti. Simona aj Teo navyše sľúbili, že neskôr o svadbe prezradia viac a teraz prišla tá chvíľa.

Báječná žena Simonu vyspovedala a ona vysvetlila, že sa skutočne dá zorganizovať svadba za týždeň. Prezradila: „Neverili by sme ani my, ale dá. Bolo to jedno z našich najspontánnejších rozhodnutí a koniec koncov aj najlepších. Niekedy, keď sa zbavíte toho, čo od vás ostatní očakávajú, zrazu veci fungujú.“

Simona zároveň prezradila, že aj výber jej šiat bol ešte oveľa viac spontánnejší, ako sa na prvý pohľad zdalo. Objednala ich totiž „… v zákulisí vianočného večierka ani neviem akej firmy. Vyberala som rýchlo z internetu a nakoniec došli úplne perfektné.“

Ako prebiehali prípravy?

Najnovšie články