Keď ľudia videli, čo robí v lietadle, neverili vlastným očiam. Drzosť tejto ženy nepozná hraníc

Hyriaková Kristína

Foto: unsplash

Žena vyvolala pobúrenie po tom, čo si začala lakovať nechty počas letu a odmietla s tým prestať napriek tomu, že ju o to spolucestujúci niekoľkokrát požiadali.

Ako informuje portál Tyla, pokiaľ ide o cestovanie, väčšina z nás si je vedomá toho, čo je považované za takzvanú etiketu cestovania. Ľudia by mali byť hlavne ohľaduplní a robiť všetko preto, aby svojim správaním neobťažovali ostatných. Jedna žena sa však stala príkladom toho, že niekedy nás empatia úplne obchádza.

Žena sa v lietadle poriadne predviedla

V príspevku na Reddite mnohí zdieľali záber ženy, ktorá si počas letu úplne nenútene lakuje nechty. Samozrejme, celá kabína sa zaplnila nepríjemným zápachom a ľuďom to prekážalo. Žena, ktorá pri nej sedela, vysvetlila, že let trval tri hodiny a aj keď na to cestujúcu upozornila, odmietla prestať. Zasiahnuť musela až letuška.

Poslúchla až letušku

Celkovo ju požiadali štyria ľudia, no žena poslúchla až letušku. Príspevok okamžite zaplavili rôzne komentáre od ľudí, ktorí ženu označili za sebeckú, pričom jedna osoba napísala, že pokiaľ ju niekoľko ľudí o niečo požiadalo a ona to neurobila, ukazuje to jej charakter.

Mnohí ľudia zostali pobúrení

„Predstavte si, že by v jej blízkosti sedel niekto, kto má problémy s dýchaním.“ „Najprv som nechápala a potom mi došlo, že ten zápach musí byť extrémne nepríjemný.“ „Nechápem, ako môže byť niekto tak sebecký a pod úroveň.“ Aj mnohí ďalší prezradili, že to poriadne prehnala. Niektorí sa dokonca ozvali s tým, že niečo podobné počas letov už zažili.

Najnovšie články