Vyhrajte van na 10 dní a dovolenku vašich snov

Sponzorovaný obsah

zdroj: Liptovan

Do 15. augusta  môžete ochutnať syry značky Liptov, zároveň hrať o auto – Liptovan a precestovať s ním 10 dní kdekoľvek. Hotel na kolesách splní všetky očakávania od úžasnej dovolenky s nekonečnou terasou a možno aj najväčším bazénom, ak sa rozhodnete cestovať napríklad k Liptovskej Mare. Pohodlné spanie vo vane nájde až 4 členná posádka a v zariadenej kuchynke si bude môcť pripraviť všetky skvelé dobroty.

zdroj: Liptovan

Kúp akékoľvek 2 výrobky značky Liptov, zaregistruj nákupný blok ich do 15. augusta na stránke www.liptovan.sk a hraj o skvelé ceny.

Značka Liptov vyrába čisto slovenské syry, maslo a bryndzu. Mlieko na výrobu používa len od slovenských oviec a kráv, ktoré sa pasú na slovenských lúkach v horských oblastiach Liptova, Oravy, Spiša a v prípade ovčieho mlieka aj na Gemeri.  Sú chované s dodržaním „welfare“ podmienok a v kravínoch nájdete aj masážne kefy a ventilátory. 

zdroj: Liptovan

Viac o súťaži sa dozviete na: www.liptovan.sk 

Ak zablúdite na Liptov, nevynechajte jeho „naj“. Napríklad aj tieto:

NAJ zaujímavostí Liptova

  • Najvyššie položený hrad na Slovensku. Liptovský hrad je malebná zrúcanina postavená v 13. storočí, ktorá poskytuje výhľad na celý Liptov.
  • Jedna z prvých známych jaskýň na svete. Demänovská ľadová jaskyňa je druhá najväčšia svojho druhu na Slovensku.  V tejto jaskyni sa kedysi skladovala Liptovská bryndza.
  • Najzachovalejšia pamiatková rezervácia ľudovej architektúry na Slovensku –  Vlkolínec.
foto: Pixabay
  • Najväčšia priehrada na Slovensku. Liptovská Mara, známa aj pod menom Liptovské more.
  • Jedna z najväčších drevených stavieb v strednej Európe. Drevený artikulárny kostol vo Svätom Kríži.
Pr článok Liptov
0
Komentovať