Známa herečka na Instagrame zverejnila video z pôrodu. Toto je dôvod, pre ktorý sa stalo slávne po celom svete

Lucia Mužlová

Foto: instagram (hilaryduff)

Tehotenstvo ale hlavne pôrod je veľmi intímna záležitosť pre každú ženu. Keď sa jedná o známe osobnosti, svoje súkromie si o to viac strážia. Aj preto herečka Hilary Duff poriadne prekvapila svojich fanúšikov.

Článok pokračuje pod videom ↓

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hilary Duff (@hilaryduff) on

Dlho vraj váhala, či video zverejní, práve kvôli tomu, že je pre ňu a jej rodinu veľmi intímne. Nakoniec sa ale rozhodla, že sa o neskutočný zážitok podelí aj so svojimi fanúšikmi. Dcérka Banks je už druhým dieťaťom známej herečky. Prvého synčeka Luka porodila vo veku 24 rokov, dcérka prišla na svet, keď mala herečka 31. Aj preto to bola celkom odlišná situácia. Už bola skúsenejšia, vedela, čo ju čaká. Aj preto sa rozhodla pre domáci pôrod, samozrejme v sprievode pôrodnej asistentky.

Herečka vraj z domáceho pôrodu mala obavy. Stále uvažovala, či urobila dobre, keď odmietla nemocničnú starostlivosť. Teraz po čase by vraj ale nemenila. Na videu môžete vidieť ozajstný zázrak. Keď malá dcérka vyšla von a herečka si ju vzala do náruče, vystrela obe ruky a svoju mamu objala. Bolo to prvé objatie pár sekúnd po pôrode. Krásny moment bol zachytený na video a teraz si ho môžete pozrieť aj vy.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hilary Duff (@hilaryduff) on