Neskutočné! Speváčka Adele podstúpila premenu, po ktorej ju nespoznali ani jej najvernejší fanúšikovia!

KatkaR

Britská speváčka, ktorá je svetovo známa nielen svojím nenapodobiteľným hlasom, ale tiež charakteristickým jemným, ženským a elegantným vzhľadom, sa na svojom Instagrame nedávno pochválila fotografiou, na ktorej je zmenená na nepoznanie!

Článok pokračuje pod videom ↓

Adele k fotografii napísala slová, ktoré vysvetľujú jej premenu. Takýmto spôsobom si totiž chcela uctiť speváčku Dolly Parton, ktorá bola podľa slov Adele hrdinkou jej života a ktorú bude vždy milovať!

Držiteľka niekoľkých významných ocenení sa naozaj snažila čo najlepšie napodobniť vzhľad legendárnej country speváčky, a preto siahla i po veľkej blond parochni, nemalom množstve make-upu a ružovom nohavicovom kostýme. Do rúk vzala gitaru, predviedla dokonalo upravené červené nechty a príznačné ružové kovbojské topánky – všetko v štýle 72-ročnej Dolly.

Gesto, ktoré sa Adele rozhodla urobiť na znak úcty voči speváčke, malo okamžitú spätnú odozvu. Dolly na fotografiu odpovedala prostredníctvom komentára, v ktorom stálo: “A ja budem vždy milovať teba.“

Premena britskej speváčky na jedného z jej hudobných hrdinov však nebola prvou svojho druhu.  V minulosti sa Adele premenila na speváka Georgea Michaela – obliekla si čiernu koženú bundu a neváhala si urobiť ani štýlové strnisko. Takýmto spôsobom oslávila v máji 2015 svoje narodeniny.

Čo si myslíte o takomto spôsobe prejavenia úcty a náklonnosti voči osobám, ktoré speváčka obdivuje? Trúfli by ste si na niečo podobné alebo by ste zvolili inú cestu? Podeľte sa s nami o váš názor.

Pozri aj: Opäť ukázala rastúce tehotenské bruško a spôsobila malé faux pas! Obliekla si niečo, čím vzdala poctu nebohej princeznej Diane

zdroj: babskeveci.sk (Katuš), unilad.co.uk

Najnovšie články