Keď ukázala, aké mihalnice robí svojim zákazníčkam, mnohí len krútili hlavou. Neverili, že sa toto niekomu páči

Kristína Hagarová

Foto: unsplash

Lexis sa stala virálnou po tom, čo zverejnila video, kde má jej zákazníčka priam nezvyčajne dlhé mihalnice. Niektorí ich milujú, iní si myslia, že je to už kvalitne cez čiaru.

Umelé mihalnice sú populárny vynález a používajú ich hlavne ženy, ktoré chcú zvýrazniť svoju tvár alebo sa jednoducho vyhnúť rannému zhonu pred zrkadlom. Ako však uvádza portál The Sun, video, ktoré zverejnila Lexis, ktorá sa mihalniciam venuje, sa stalo okamžite virálne.

@ohthats.lexiss #fyp #lashes ♬ Free Mind – Tems

Ľudia sa ostro vyjadrili

Predviedla na ňom jeden zo svojich najnovších výtvorov, také dlhé a husté mihalnice, až takmer zakrývajú celé viečko jej klientky, pričom niektoré zasahujú až do oblasti obočia. Hoci to v žiadnom prípade nemusí byť šálka kávy pre každého, zdá sa, že veľa ľudí si niečo také pochvaľuje a žiadajú od nej to isté.

@ohthats.lexiss WHO’S NEXT ON THE MEGA TRAIN❤️‍🔥 Located:D(M)V 💋 IG:@Leblinx.co #fyp #dmvlashes #lashes #atllashtech #hustonlashtech #viral #SmellLikeIrishSpring ♬ original sound – TIK TOKER

Dali by ste si niečo takéto?

„Uvedomujete si, že tá osoba požiadala a zaplatila za to, aby jej mihalnice takto vyzerali? Je preto jasné, že sa jej to tak páči,“ napísala jedna komentujúca. Väčšina ľudí s ňou však nesúhlasí. „Ja chápem, že to chcela ona sama. Ale nie je to hygienické. Mala si ju prehovoriť, aby si to nedávala.“

„Prečo si ľudia myslia, že toto vyzerá dobre? To nemyslíš vážne!“ Mnohí ľudia písali, že je to strašne individuálne a že každému človeku sa predsa páči niečo iné, iní sa ostro vyjadrili proti tomu, že to vôbec nevyzerá dobre a okrem toho to určite nie je hygienické. Čo si myslíte vy?

1
Komentovať