Verejnosť je pobúrená tým, že speváčka Pink vychováva svoju dcéru bezpohlavne. Vraj sa cíti ako chlapec s dvomi vrkočmi

Monizz

attends the 2017 MTV Video Music Awards at The Forum on August 27, 2017 in Inglewood, California.

Speváčka Pink nikdy nepatrila ku konzervatívnym ľuďom. Svoje liberálne názory hovorila nahlas, prejavovala sa v klipoch, piesňach aj v súkromí. Okrem toho sa nikdy netajila ani tým, že podporuje tzv. neutrálny rod. V takomto duchu vychováva aj 6-ročnú dcéru Willow, ktorá sa vo svojej koži necíti ako dievča.

Speváčka nedávno vyhlásila verejnosti, že svoje deti doma vychováva v domácnosti bez rodového označenia. Tvrdí, že deti by si mali samé vybrať, čí chcú byť dievčaťom alebo chlapcom. Telo by pre nich nemalo byť prekážkou. Pobúrená ostala značná časť jej fanúšikov, ktorí majú na problematiku zrejme iný názor.

Chce sa oženiť

„Minulý týždeň mi Willow povedala, že sa chce oženiť s africkou ženou,“ vyhlásila kontroverzná speváčka s hrdosťou. „Bola som rada. Myslím si, že Willow sa raz bude vo svojej koži cítiť dobre, keď bude odmalička vedieť, čo chce. Spýtala som sa jej, či ma potom naučí variť africké jedlá. Odpovedala mi, že samozrejme. Budú so mnou vraj bývať, kým si nepostavia vlastný dom.“

Jej dcéru preslávila historka, ktorú Pink spomenula pred médiami. Dcéra sa jej zverila, že sa vo svojej koži necíti dobre, a že si pripadá ako chlapec s dvomi vrkočmi. Pink ju podporila v tom, aby bola sama sebou a neuzatvárala sa pred svetom len preto, že ľuďom diktuje kým by mali byť. Ak sa vraj dievčatko cíti ako chlapec, nech ním teda je.

View this post on Instagram

Fam bam

A post shared by P!NK (@pink) on

Pink, ktorá do sveta kričí nielen prostredníctvom svojho hlasu, ale aj kreativity a neformálnosti, je neslávne známa už mnohými kontroverznými vyjadreniami. Jej fanúšikovia sa k jej vyhláseniam neraz postavili rôzne – jedni ich radšej ignorujú, druhí sa proti nim búria a tretí ju zasa plne podporujú. Svojou hudbou však oslovuje široké publikum mladých, a preto je zrejmé, že kvôli kritike ľudí a štýlu života jej tvorbu podporovať neprestanú.

View this post on Instagram

🤘🏽 thanks, SNL

A post shared by P!NK (@pink) on

Na samotnú Pink mnohé iné celebrity ukazovali prstom kvôli jej chlapčenskému štýlu obliekania a sebaprezentácie. Aj to bol dôvod, prečo svoje deti vychováva v duchu rodovej neutrality. Ona sama sa dlho nevedela stotožniť s tým, že je ženského pohlavia.

Zdá sa, že bez ohľadu na to, s kým sa Willow v budúcnosti rozhodne oženiť, alebo za koho sa bude chcieť vydať, jej mama Pink ju bude bezhranične milovať a podporovať. Ktovie, ako na tom bude Willowin 11-mesačný brat Jameson. Medzi hviezdnymi rodičmi je momentálne celkom moderné vychovávať svoje deti v transsexualite. Pink by tak v tomto nebola žiadna inovátorka. Ale o to jej zrejme ani nejde. Čo si o tom myslíte vy? Dajte nám vedieť v komentároch.

Pozri aj: Rodina verí v medicínsky zázrak! 4 roky po nehode sa Michael Schumacher zmenšil o 14 cm a schudol 29 kg, no údajne začal komunikovať

zdroj: babskeveci.sk (M), ofigenno.com

Najnovšie články