Kate Middleton sa objavila v doplnkoch za pár eur a fanúšikovia sú nadšení. To však nie je všetko, čo zaujalo

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

Kate Middleton opäť hviezdila. Objavila sa v krásnych zelených šatách od Suzannah London, keď navštívila centrum Anny Freud v Londýne. To však nie je všetko.

Článok pokračuje pod videom ↓

Podľa informácií, ktoré zverejnil portál Express, 41-ročná Kate Middleton mala oblečené šaty „Flippy Wiggle“ od spomínanej Suzannah London a lodičky od Alessandry Rich. Keďže návštev sa zúčastňovala v týždni povedomia o duševnom zdraví, jej výber zelených šiat nikoho neprekvapil. Práve zelená stužka je medzinárodným symbolom.

Foto: profimedia

Šaty, ktoré si zamilovala

Princezná má aj bielu verziu týchto šiat. Podľa informácií portálu tieto smaragdovozelené a jemné košeľové šaty stoja 2 790 libier. Inšpiráciou k ich vytvoreniu boli šaty z konca 40. rokov 20. storočia, jemne vytvarované okolo pása. Šaty majú byť pohodlné, s polodlhými rukávmi a gombíkmi. Jej topánky, ktoré nosí už niekoľko rokov, sú od módnej návrhárky Alessandry Rich a pôvodne stáli 540 libier.

Lacné náušnice

Aby toho nebolo málo, celý outfit, ktorý je zložený z drahších kúskov, doplnila o lacnejšie náušnice, bižutériu za 11 libier, čo je približne 13 eur. Náušnice z Accessorize s kamienkami z minulého roka zaujali mnohých fanúšikov kráľovskej rodiny. Na jednotlivých členkách kráľovskej rodiny často vidíme drahé šperky, ktoré sú dedičstvom po predkoch, avšak Kate ukázala, že nemá problém aj s lacnejšími kúskami.

Aj komentáre na sociálnych sieťach hovoria o tom, že princezná z Walesu patrí medzi najobľúbenejších členov kráľovskej rodiny. Okrem toho, že si myslia, že v šatách vyzerá naozaj senzačne, ocenili aj spomínané lacné náušnice.