Experti na odčítanie z pier zistili, čo si kráľovská rodina šepkala počas korunovácie. Mnohí ľudia zostali prekvapení

Dana Kleinová

Foto: profimedia

Korunovácia kráľa Karola III. bola významným dňom nielen pre nového kráľa, ale aj pre celú kráľovskú rodinu a, samozrejme, pre Spojené kráľovstvo. Malý princ je však ešte len dieťa a to sa odrazilo aj na jeho reakcii na celú túto udalosť.

Expertka na odčítanie z pier Krystin Kalvoy natočila video na TikTok, v ktorom prezradila, čo si kráľovská rodina šepkala počas korunovácie. Zatiaľ čo sa malý princ Louis zabával, vojvoda zo Sussexu sa cítil nepríjemne. Informuje o tom New York Post.

Foto: Chris Allerton/©SussexRoyal via AP

Kričal z koča

Po skončení bohoslužby vo Westminsterskom opátstve sa 5-ročný Louis spolu s rodičmi, princom Williamom a Kate Middleton, ako aj so svojimi staršími súrodencami, princeznou Charlotte a princom Georgeom, nahrnul do koča smerujúceho späť do Buckinghamského paláca.

Podľa expertky princ Louis kričal počas jazdy na dav ľudí, ktorý míňali na svojej trase: „Načo tak kričíte? Na koho tak kričíte?“  Louisa navyše videli, ako v koči zíval, robil rôzne smiešne grimasy a horlivo gestikuloval, keď niečo vysvetľoval svojej sestre Charlotte.

Všetci mávali

Najnovšie články