Všetkých chceli šokovať, no vôbec im to nevyšlo. Tento detail prezradil, kto vypadne z Ruže pre nevestu

Dana Kleinová

Foto: TV Markíza

Posledná epizóda obľúbenej šou skončila nečakane. Hoci sa Radko nerozlúčil so žiadnou z potenciálnych neviest, diváci si myslia, že vedia, kto pôjde domov.

Článok pokračuje pod videom ↓

Piata epizóda Ruže pre nevestu predviedla viacero zaujímavých momentov. Radko so Stankou si užili rande s masážou, dievčatá sa pobili, niektoré aj do krvi, a viaceré z nich neboli nadšené z návratu Julie. Čo však pravdepodobne nik nečakal, dokonca ani dievčatá vo vile, epizóda skončila otvorene a hoci ostala posledná ruža, nedostal ju nikto.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Nedostala ju ani jedna

Na konci ostali bez ruže Nicole a Julie. Julie pritom už skôr v epizóde v rozhovore s Lucy priznala, že sa cíti ohrozená. „Neviem, či si to viem predstaviť, že by som nedostala ružu, ale úplne som tú možnosť nevylúčila, pretože predsa len som bola pár dní preč,“ vysvetlila Julie. Aby sa uistila, že jej odchod nezničil puto, ktoré si s Radkom vybudovali za ten čas, čo tam bola, podarilo sa jej ho odchytiť pred ceremoniálom a ospravedlniť sa mu, hoci si tým rozhnevala kamarátky. Nakoniec sa však ukázalo, že jej ospravedlnenie nebolo dostatočné a ona sa ocitla v ohrození.

Nicole strávila počas celej šou zo všetkých zvyšných báb s Radkom najmenej času. Rozhodla sa to vynahradiť listom, ktorý Radkovi poslala, aby s ním mohla stráviť čas navyše, no tento jej pokus prerušila Julie, ktorá si ho odtiahla nabok. Tento krok sa tak nevyplatil ani jednej z nich.

Predposlednú ružu dostala Dolli a posledná mala byť určená Nicole alebo Julii, no nedostala ju ani jedna a epizóda skončila pohľadom na nerozhodného Radka.

Veľavravný detail

Najnovšie články