Najkrajšia vianočná reklama roku 2022 dojala tisíce ľudí. Ukázala realitu sviatkov mnohých rodín

Kristína Hagarová

Reprofoto: Youtube (Sam Teale Productions)

Mnohí rodičia si prechádzajú krízou životných nákladov a Vianoce pre milióny rodín budú iné, ako predtým. Teraz sa objavila srdcervúca reklama, ktorá dostala mnohých ľudí.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informoval portál Tyla, reklama prináša tvrdú realitu prudko stúpajúcich nákladov a získala si na internete obrovskú vlnu chvály. Video vytvorila Sam Teale Productions, anglická videoprodukčná služba, ktorá pomáha ľuďom rozprávať ich príbehy a ukazuje zápas jedného otca v tom, čo má byť najkrajším obdobím roka.

Realita mnohých ľudí

V srdcervúcej reklame je možné vidieť mladého chlapca, ktorý hovorí holičovi, že Santa je na tom tento rok zle, keď sa ho spýtali, čo dostane na Vianoce. Holič potom nechce od otca prijať peniaze. Neskôr sa veci len zhoršujú nemôže si dovoliť zaplatiť za jedlo, ktoré jeho syn chce, tak radšej neje vôbec.

Čaro Vianoc sa nekupuje

Neskôr chlapec písal list Santovi, v ktorom mu napíše, že dúfa, že sa čoskoro zotaví. Ďalej sa z reklamy dozvedáme aj to, že matka malého chlapca zomrela. Napriek tomu, že to vyzerá, že Vianoce nebudú pekné, otec svojmu synovi postaví motokáru. Reklama sa končí posolstvom „čaro Vianoc sa robí, nekupuje“. Mnohí ľudia veria, že toto je tá najkrajšia vianočná reklama, akú kedy videli, pretože ukazuje realitu mnohých domácností.