Pozrite aký je nádherný. Pri príležitosti krstu malého Archieho zverejnili Harry a Meghan nové fotografie

Kristína Hagarová

Foto: archív TASR

Krstiny malého Archieho sú tu. Syn princa Harryho a vojvodkyne Meghan dva mesiace po svojom narodení nasleduje svojich bratrancov Georgea a Louisa a sesternicu Charlotte. Ako informuje People, stalo sa tak presne po dvoch mesiacoch od jeho narodenia, ktoré bolo 6. mája.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

Pre malého Archieho je to v jeho živote veľký míľnik. Krstiny sa konali včera v súkromnej kaplnke kráľovnej Alžbety na Windsorskom hrade, pretože jeho rodičia chceli súkromné a intímne prostredie, ktoré bude spojené s jej veličenstvom.

Významná kaplnka

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Loving Haute Couture (@lovinghautecouture) on

Na mieste bolo len okolo 25 ľudí, najbližší priatelia a členovia rodiny. Krstiny kráľovských detí bývajú obyčajne veľmi súkromné záležitosti, kde býva len blízka rodina, pár priateľov a krstní rodičia. „Je to v živote ich syna veľký míľnik a chcú to najprv zdieľať len v súkromí a až potom s celým svetom,“ povedal zdroj.

Na krstinách boli len blízki priatelia a rodina

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Loving Haute Couture (@lovinghautecouture) on

Súkromná kaplnka vo Windsore má s kráľovskou rodinou veľmi hlboké spojenie. Bola vytvorená pre kráľovnú Viktóriu, ale v hroznom požiari v roku 1992 bola zničená a znovu zrekonštruovaná v roku 1994. V jednej z kaplniek vo Windsore (v kaplnke Svätého Juraja) sa brali aj Meghan a Harry.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by HRH Duke & Duchess Of Sussex (@hrhofsussex_hm) on

1
Komentovať