Do jeho manželky sa roky obúvali kvôli váhe. Pierce Brosnan si z neprajníkov nič nerobí, a takéto vyznanie jej venoval

Dana Kleinová

Foto: Instagram (piercebrosnanofficial)

Sú spolu už takmer 30 rokov, no stále sú rovnako šťastní a zaľúbení ako na začiatku. Vydajte sa s nami po ceste ich lásky a pozrite sa, čo ich spojilo.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Brightside.me, nie každý vie, že Keely Smith, s ktorou Pierce Brosnan tvorí pár už viac ako štvrťstoročie, je v skutočnosti druhou manželkou herca. Zaľúbil sa do nej totiž až tri roky po tom, ako jeho prvá manželka zomrela na rakovinu. Keely mu ukázala, že stále má nádej na šťastný život a stála pri ňom v osobnom aj v kariérnom živote.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Pierce Brosnan (@piercebrosnanofficial)

Bol už predtým ženatý

Pierce spoznal svoju prvú manželku, austrálsku herečku Cassandru Harris, v  roku 1970 a oženil sa s ňou o desať rokov neskôr. Pierce si adoptoval jej 2 deti, Charlotte Emily a Christophera, a o 3 roky neskôr sa im narodil syn Sean.

Žiaľ, po 11 rokoch šťastného manželka Cassandra v roku 1991 zomrela na rakovinu vaječníkov a herec zostal vdovec a slobodný otec 3 detí. Od tej chvíle sa herec začal sústrediť najmä na svoju kariéru a deti, a svoj osobný život odkladal bokom. Jeho osamelosť však netrvala dlho.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Fan account (@pierce.brosnan007)

Stretnutie s Keely

Najnovšie články