Do jeho manželky sa roky obúvali kvôli váhe. Pierce Brosnan si z neprajníkov nič nerobí, a takéto vyznanie jej venoval

Dana Kleinová

Foto: Instagram (piercebrosnanofficial)

S Keely sa stretol v roku 1994, ale oženil sa s ňou až po narodení druhého syna v roku 2001. Zatiaľ čo bol herec šťastný, že nakoniec opäť našiel lásku, priznal sa, že jeho zosnulá manželka bude navždy súčasťou každého vlákna jeho bytosti.

Hviezda Jamesa Bonda spoznala svoju vtedy ešte len budúcu manželku Keely v Cabo San Lucas v Mexiku v roku 1994. Bola tam na pracovnej ceste ako televízna reportérka a Piercea stretla na párty a odvtedy sú spolu. Dvojica privítala na svete 2 synov – Dylana Thomasa v roku 1997 a Paris Becketa v roku 2001. V tom istom roka sa v Írsku zosobášili a ich svadba vyzerala ako z filmu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Keely Shaye Brosnan (@keelyshayebrosnan)

Zomrela mu dcéra

O 20 rokov neskôr však Piercea zasiahla ďalšia zlá správa: jeho dcéra z prvého manželstva zomrela na rakovinu. Tak ako jej mama, aj Charlotte prehrala svoj boj s rakovinou a zomrela v júni 2013.

Keely mu však pomohla prekonať najtemnejšie dni a ostala po jeho boku. Herec povedal, že Keely ho niekoľkokrát zachránila pred depresiou a opísal ju ako „silu, bez ktorej by som nedokázal žiť“. Uviedol tiež, že ho vždy povzbudzovala, aby smútil za Cassandrou, jeho prvou manželkou, a Keely prirovnal k Polárke, ktorá na neho vždy dávala pozor.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Pierce Brosnan (@piercebrosnanofficial)

Stále zaľúbení

Pierce zasypáva svoju manželku komplimentmi aj po všetkých tých rokoch. Hoci pár žije v súkromí, paparazzovia občas zverejnia fotky páru, ako sa bozkáva na pláži, a samotný Pierce zverejňuje na instagrame roztomilé fotky so svojou manželkou. A dokonca aj po takmer 30 rokoch, čo sú spolu, Brosnan priznáva, že stále odpadáva z Keely, a keď ju vidí, chvejú sa mu kolená.

Najnovšie články