Zatajiť sa im to podarilo aj vďaka korone. Známemu spevákovi sa má dieťa narodiť už koncom leta

Kristína Hagarová

Foto: SITA

Nič nie je krajšie, ako keď má do rodiny pribudnúť nový člen. O to viac sa teší celý svet, keď bábätko čaká známy pár. Najnovšie správy hovoria, že bábätko čaká Ed Sheeran a jeho manželka Cherry Seaborn.

Článok pokračuje pod videom ↓

Utajiť sa im to podarilo hlavne kvôli koronavírusu, keďže väčšinu svojho času strávili v izolácii ako väčšina ľudí. Informoval o tom portál The Sun. Jeden z najväčších hudobníkov v dnešnom svete ohlásil prestávku od hudby a od svetiel reflektorov na Vianoce minulý rok. Priatelia odhalili, že 29-ročný spevák so svojou 28-ročnou manželkou, chcú tráviť čas spolu a venovať sa rodine.

Foto: SITA
Foto: SITA

Dieťa koncom leta?

„Karanténa bola dostatočným ospravedlnením na to, aby sme ich príliš často nevideli, ale už to povedali rodine a priateľom. Teraz doma riešia už posledné prípravy,“ povedal zdroj blízky dvojici. Tvrdí dokonca, že dieťa by sa im malo narodiť koncom tohto leta. Koncom minulého roka uverejnil Ed príspevok na Instagrame, že si dáva pauzu od tvorenia hudby. „Od roku 2017 som nepretržite pracoval, takže teraz budem naberať dych na cestovanie, písanie a čítanie. Budem mimo všetkých sociálnych sietí, až keď príde čas sa vrátiť… ďakujem mojim fanúšikom, ste úžasní.“

Foto: SITA
Foto: SITA

Nevyhnutná pauza

Ďalej povedal, že sa určite vráti, keď príde ten správny čas a príde s niečím novým. Predl viac ako 150 miliónov albumov a teraz je jeho majetok viac ako 200 miliónov libier. Svoje úspechy často pripisoval práve Cherry, ktorá ho držala pri zemi a starala sa o to, aby príliš neuletel.

Foto: SITA

Obaja sa pritom poznali už zo strednej školy a boli dobrými priateľmi. Chodiť spolu začali v roku 2015 a v roku 2018 sa zasnúbili. Následne na to sa tajne zobrali. Pár správu o tehotenstve zatiaľ nepotvrdil.