Princ William Meghan Markle poriadne ponížil. Jeho krok mnohých ľudí prekvapil

Hyriaková Kristína

Foto: TASR archív

Princ William sa možno verejne k Meghan Markle a k svojmu bratovi Harrymu nevyjadruje, jeho kroky však hovoria za všetko. Teraz dal najvyššie ocenenie bývalému kráľovskému pobočníkovi, ktorý sa sťažoval na šikanovanie od Meghan Markle.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Mirror, Jason Knauf dostal vyznamenanie za svoje služby pre kráľovskú rodinu. Pracoval pre Williama a Kate, ale aj pre princa Harryho a jeho manželku Meghan Markle. Svoju kariéru však ukončil v roku 2021. William mu slávnostne na hrade Windsor udelil vyznamenanie.

Foto: profimedia

Pracoval pre Harryho a Meghan

Jason Knauf v októbri roku 2018 pracoval pre Harryho a Meghan a emailom poslal svoje obavy týkajúce sa Meghan vtedajšiemu tajomníkovi princa Williama. Údajne chcel prinútiť Buckinghamský palác, aby chránil svojich zamestnancov. Tím Meghan Markle v minulosti toto obvinenie popieral. V kontroverznom dokumentárnom seriáli od Netflixu Meghanin právnik tvrdil, že bývalý súdny poradca dôkazy nemohol poskytnúť a že existovali pokusy zakryť jeho spojenie s Williamom.

Jason Knauf bol opísaný ako bývalý pobočník Meghan a Harryho. V tej dobe tvrdil, že Meghan sa neúctivo správala k svojim zamestnancom.

Najnovšie články