Marek Fašiang priznal, ako ho zmenilo rodičovstvo. Chce byť prísnym otcom

Dana Kleinová

Foto: Instagram (Marek Fasiang)

Známy herec a moderátor sa v posledných rokoch čoraz častejšie objavuje na televíznych obrazovkách. Okrem jeho kariéry sa mu však darí aj v osobnom živote a sú to už takmer dva roky, odkedy sa jeho rodina rozrástla. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Najmama, 37-ročný herec a moderátor Farmy Marek Fašiang sa pred rokom a pol stal otcom dcéry Olívie. Tú má s 23-ročnou Terezou Bizíkovou, s ktorou sa nestihli ani zosobášiť a už sa ich rodinka rozrástla o nového člena. Marek najnovšie prehovoril o tom, ako ho rodičovstvo zmenilo, a tiež, ako sa zmenil ich vzťah s Terezou, keď náhle boli traja. Priznal, že to nebolo jednoduché, no stojí to za to.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Marek Fasiang (@marekfasiang)

Ako sa zžil s úlohou otca?

Ako píše portál Najmama, herec sa nedávno objavil v Teleráne a prezradil, ako sa ich trojčlennej rodinke darí. Zároveň odpovedal na otázku, či sa už s úlohou otca stihol zžiť, keďže donedávna ju vykonával len na televíznych obrazovkách.

Marek to opísal jednoducho: „Je to úplne iná láska, úplne iného charakteru, ale je to krásna a veľmi silná emócia.“ 

„Nie je to jednoduché. Boli sme dvaja ľudia, ktorí sa vždy dokázali dohodnúť, všetko, čo sme si naplánovali sme urobili. S príchodom dieťaťa sa to všetko zmenilo, náš zabehnutý systém sa zrútil,“ dodáva herec a vysvetľuje, že niektoré veci sa už naučili a iné ešte stále vstrebávajú. Ich plánovanie sa v súčasnosti prispôsobuje ich dcérke, a keďže nebol čas, nestihli mať ešte ani svadbu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Marek Fasiang (@marekfasiang)

Snaží sa byť prísny otec

Najnovšie články