Princ William pozval svojho brata s manželkou na návštevu Británie. Reakcia Meghan Markle ľudí postavila do pozoru

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia

Kráľovský expert tvrdí, že princ William a princezná Kate sa zo všetkých síl snažia ukončiť spor s princom Harrym a Meghan Markle. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Mirror, podľa kráľovského experta a autora Toma Quinna William a Kate robia všetko preto, aby vzťahy medzi nimi a Sussexovcami napravili. William dokonca Meghan a Harryho vyzval, aby spolu s deťmi Archiem a Lilibet prišli do Británie na návštevu. Meghan to však podľa správ odmietla.

Na návštevu s deťmi sa necítia

„Neexistuje žiadny spôsob, ako by Meghan priviedla svoje deti do Spojeného kráľovstva. William a Kate navrhli, aby Meghan a Harry zobrali deti a aby sa pokúsili dohodnúť a vytvorili si spolu vzťah. Zdá sa však, že to k ničomu nevedie, aspoň doteraz,“ vyjadril sa Tom Quinn.

Foto: profimedia

Chcú spory urovnať

Meghan a Harry si s Williamom a Kate už nie sú príliš blízki, o čom svedčí aj fakt, že na nich spustili niekoľko ostrých vyjadrení – či už v rozhovore s Oprah Winfrey alebo v Harryho biografii Spare. V nej vzniesol množstvo obvinení voči svojmu bratovi aj švagrinej.

Archie a Lilibet žijú so svojimi rodičmi v Kalifornii a so svojou kráľovskou rodinou strávili len veľmi málo času. Meghan a Harry ich plánovali zobrať do Británie v septembri 2022, ale nakoniec to zavrhli, pretože sa báli o ich bezpečnosť. Dokonca vraj žiadali aj o špeciálnu ochranku, ale ich žiadosť bola zamietnutá a opatrenia, ktoré žiadali, boli označené za neadekvátne.

Najnovšie články