Priateľmi sú už viac ako 30 rokov. Sandra Bullock prezradila, prečo by chcel mať každý kamaráta, ako je Keanu Reeves

Kristína Hagarová

Foto: archív TASR

Keanu Reeves sa už roky považuje za skutočného miláčika Hollywoodu. Zdá sa však, že nie je obľúbený medzi fanúšikmi, ale aj medzi svojimi hereckými kolegami. Najnovšie na neho niekoľko vecí „nabonzovala“ jeho veľmi dobrá priateľka Sandra Bullock.

Článok pokračuje pod videom ↓

Keanu Reeves sa považuje za jedného z najmilších ľudí v šoubiznise, čo dokazujú aj príhody fanúšikov, ktorí sa s ním stretli. V najnovšom článku pre magazín Esquire herečka prezradila, prečo by takého priateľa chcel mať naozaj každý. Ako uvádza portál Harpers Bazaar, obaja sa stretli pri nakrúcaní filmu Nebezpečná rýchlosť. Odvtedy ich priateľstvo trvá a je to už 30 rokov.

Takého priateľa by chcel mať každý

A prečo by chcel mať každý priateľa ako je Keanu Reeves? Sandra Bullock spomenula hneď niekoľko príhod, ktoré sa jej s ním spájajú. Približne rok po premiére spoločného filmu mu spomenula, že nikdy neskúsila šampanské a hľuzovky. O pár dní na to prišiel Keanu na motorke so šampanským, hľuzovkami a ešte aj s kvetmi. Jednoducho jej povedal, že si myslel, že by to mala vyskúšať, aby vedela, aké to je a zostal s ňou celý večer.

Foto: TASR/AP

Neuveriteľný človek

Tiež si dokonca nechal namaľovať nechty na čierno. Aj keď boli vždy priateľmi, pred pár rokmi priznali, že bolo obdobie, kedy do seba boli zaľúbení. Sandra taktiež povedala, že ju v začiatkoch išlo s Keana poraziť, pretože stále mlčal, keď robili rozhovor. Podľa jej slov bola z neho zmätená, pretože čím viac rozprávala, tým viac mlčal. Neskôr jej prišiel balíček s lístkom, kde napísal „premýšľal som o tom, čo si povedala“.