Veľkému priateľstvu je definitívny koniec. Princ Harry a Meghan Markle prišli o ďalších dôležitých ľudí

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia

Priateľstvo sa definitívne skončilo. Kým Sussexovci a Beckhamovci boli pred rokmi jedna ruka, teraz sa navzájom poriadne odsudzili. Prvým krokom bolo, že Victoria a David nepozvali Harryho a Meghan na svadbu ich syna Brooklyna v minulom roku.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informoval portál Daily Mail, David a Victoria Sussexovcom v roku 2018 na svadbe boli, no zlé jazyky hovoria, že po ich odchode z kráľovskej rodiny si nechcú robiť problémy. Preto ich minulý rok na svadbu syna Brooklyna a Nicoly Peltz nepozvali. Nikto ich nepozval ani na debut Lionela Messiho v tíme Inter Miami, kde bolo množstvo známych tvárí, ako sú napríklad práve Beckhamovci, ale aj Serena Williams a Kim Kardashian.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Victoria Beckham (@victoriabeckham)

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal)

Odstrihli od seba viac ľudí

Odsudzenie je však vzájomné a podľa správ si Sussexovci taktiež zvolili, že Beckhamovcov odstrihnú. Údajne je to preto, že si myslia, že by mohli zverejňovať informácie z ich súkromia. Tieto klebety vraj Davida veľmi nahnevali. Meghan však vraj zo svojho života odstrihla viac ľudí, medzi inými aj svoju najlepšiu kamarátku Ninaki Priddy. Dôvodom malo byť Meghanino správanie k jej prvému manželovi.

Najnovšie články