Nevyhodí ju a bude sa s ňou hrať dlhé mesiace. Revolučná hračka, ktorá zabaví aj to najhyperaktívnejšie dieťa

Sponzorovaný obsah

Foto: Hravá škôlka

Edukačné aktivity u detí sa vo veľkom menia. Kým niekedy stačil prak z dreva alebo obyčajné staré riady, ktoré už nepoužívate, dnešné deti sú o trochu náročnejšie.

Vyžadujú veľa podnetov a času, ktorý im musíte venovať. Dnes už je na trhu obrovské množstvo hračiek, ktoré sú však často mätúce. Príliš veľa farieb, tvarov a účelov spôsobuje, že dieťa sa s novou hračkou pohrá len chvíľu, potom ju odloží a okamžite na ňu zabudne. Rodičov to oberá o nervy, ale aj o peniaze. Páčilo by sa vám, keby mal váš drobec niečo, čo ho bude zabávať, no zároveň rozvíjať jeho schopnosti dlhé mesiace?

Foto: Hravá škôlka

Urobte niečo pre vzdelanie vášho dieťaťa

Vzdelanie ide míľovými krokmi dopredu, a to, čo stačilo deťom pred dvadsiatimi rokmi, už teraz absolútne neplatí. Rodičia chcú dať svojim deťom viac. Už v škôlke ich často prihlasujú na rôzne krúžky a hľadajú talent či špeciálne nadanie, ktoré by im pomohli lepšie rozvíjať. No ak ste si zatiaľ nevšimli na svojom dieťati žiadnu nadpriemernú inteligenciu alebo výnimočný športový či hudobný talent, nezúfajte. Ich prirodzenú šikovnosť musíte posúvať už od raného veku. Nenechajte sa odradiť ľuďmi, ktorí vám tvrdia, že to nie je potrebné, pretože sme bez toho vyrastali my.

Zabudnite na klasické vzdelávacie pomôcky

Tým najlepším riešením sú edukačné hračky. Hoci to znie na prvý pohľad desivo, nie sú to pomôcky, ktorým budete vaše deti otravovať, keď sa budú chcieť hrať po svojom. Toto nie je ten prípad. Dieťa najviac rozvíja svoje prirodzené schopnosti v rozmedzí 2 až 7 rokov. Vďaka správnym hračkám však vy nemusíte vášho drobca učiť vôbec nič. Keď je samotný produkt správny, dovedie ho k tomu, aby postupovalo ďalej a vyvíjalo sa samo, bez zásahu rodiča.

Foto: Hravá škôlka

Revolúcia medzi hračkami

Práve Hravá škôlka prichádza s revolučnými hračkami, s ktorými sa budete chcieť zabávať aj vy. Na rozdiel od tých obyčajných, tieto majú výraznú edukačnú funkciu. To znamená, že vaše dieťa sa bude hrať, no zároveň sa bude jednoducho učiť bežné veci, ako napríklad farby, čísla alebo písmenká. Prostredníctvom hry si tiež bude vyvíjať jemnú motoriku, ktorá je dôležitá pre jeho ďalší rozvoj.

Vhodné pre všetky deti

Pri každej hračke je dôležitý výber vhodného materiálu. Mladšie deti často dávajú predmety do úst, čo je prirodzené, no určite by ste nechceli, aby malo v ústach niečo nebezpečné. V tomto prípade však strach vôbec nie je na mieste. Hravá škôlka kladie dôraz na výber kvalitných materiálov, drevo je už samozrejmosťou. Hračky sú navyše aj učebnou pomôckou, vhodnou aj pre predškoláka. Odborníci k nim dokonca pripravili metodické námety, ktoré sú v súlade so Štátnym vzdelávacím programom.

Investícia do budúcnosti dieťaťa

Mnohých rodičov odradí trochu vyššia cena oproti klasickým hračkám, tá sa vám však vráti dvojnásobne. S tou bežnou sa často vaša ratolesť pohrá len chvíľu a ďalšie dni vám bude na polici zapadať prachom. Tie edukačné majú potenciál malého človiečika zaujať na dlhé mesiace, pretože vždy objaví niečo nové, čo sa s nimi dá robiť. Je to investícia, ktorá sa rozhodne vyplatí, pretože už v ranom veku dokáže hravou formou rozvíjať potenciál dieťaťa.

Foto: Hravá škôlka

Sú však vhodné aj pre vzdelávanie predškoláka, ktorý tak nemusí pociťovať žiadny stres zo zmeny, ktorá sa chystá. Učenie predsa nemusí byť len nuda a stres, Hravá škôlka z neho vytvorila hru, ktorá zaujme aj dospelých. Ako sami tvrdia, „Deti sa nehrajú aby sa učili, učia sa pretože sa hrajú.“.

Bonusy pri objednávkach

Vzdelávanie v ranom veku však nie je jediný benefit, ktorý hračky ponúkajú. Oproti iným obchodom sa pri nákupe môžete tešiť na množstvo ďalších bonusov. Samozrejmosťou sú vernostné body, darčeky zadarmo k objednávkam. Každá objednávka nad 10 eur má navyše poštovné zadarmo. Tovar navyše môžete vrátiť až do 100 dní od objednania. Dodanie je rýchle a väčšinu objednávok máte doma už hneď na druhý deň, čo je ideálne na nakupovanie darčekov na poslednú chvíľu. Pokiaľ ešte stále váhate, tovar si môžete pozrieť aj osobne v kamennej predajni v Košiciach.

Rozvíja potenciál dieťaťa

Všetky jednotlivé produkty, ktoré Hravá škôlka ponúka, majú jednoznačný cieľ-rozvíjať potenciál, ktorý má v sebe každé dieťa. Aj hračka môže byť pomôcka na učenie, ktorú si zamilujú aj samotní rodičia. Navyše, je to niečo, čo bežne v obchodoch nenájdete. Aj vy sami môžete prispieť k ďalšiemu vzdelávaniu vášho dieťaťa a zabaviť sa s ním tak, ako nikdy predtým. Hračky predsa nie sú len zbrane, autíčka a bábiky. Sú to aj originálne stavebnice, modelovacie hmoty či drevené potraviny na krájanie.

Vďaka edukačným hračkám sa nebudete báť, čo budete s vaším dieťaťom robiť počas chladných, daždivých dní, kedy nie je možné vybehnúť na ihrisko alebo na dvor.

V spolupráci s Hravá škôlka

Najnovšie články