Victoria Beckham zverejnila fotku s dcérou a ľudia sa do nej pustili. Toto vyvolalo vlnu kritiky

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (victoriabeckham/davidbeckham)

Victoria Beckham je považovaná za milujúcu matku a na Instagrame zdieľa pravidelne rôzne informácie a fotografie. Teraz sa však na ňu spustila vlna kriky.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál HelloMagazine, najnovšou fotografiou spustila vlnu kritiky a komentovania. Teraz sa však musela brániť. Mnohí spochybnili fotografiu, na ktorej je so svojou dcérou, 10-ročnou Harper. To by bolo v poriadku, keby nemala na fotografii vínový pohár s niečím, čo vyzeralo ako víno.

Fotografiu musela vysvetľovať

47-ročná speváčka sa preto musela obhajovať, prečo mali obe pred sebou poháre, ktoré vyzerali ako plné vína. „Jasné, nie je zlé začať už v mladom veku,“ poznamenal jeden komentujúci ironicky. „To vážne v takom veku?“ Samozrejme, Victoria nečakala dlho s vyjadrením a povedala, že Harper pije džús a nie víno.

Nie je to tak dávno, čo bol pod paľbou kritiky za fotografie aj jej manžel, David Beckham. Dôvodom je, že dával pusu svojim deťom na ústa. Aj keď sa voči tomu mnohí rodičia ohradzovali, našlo sa množstvo ľudí, ktorí nad kritikou len krútili hlavou, pretože sami dostávali od rodičov pusy na ústa a tak je tomu aj naďalej.