Žena zistila, že jej manžel ju viac ako 20 rokov podvádza s jej mamou. Prišla na to bizarným spôsobom

Kristína Hagarová

Foto: unsplash

Ak existujú ľudia, na ktorých sa môžete spoľahnúť, je to váš manžel a rodičia. To však nemôže povedať žena, ktorá zostala zdrvená po tom, ako sa dozvedela, že jej manžel a otec jej detí mal pomer s jej mamou už viac ako dvadsať rokov. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Tyla, s manželom boli spolu už od jej 15 rokov. Keď mala 17, otehotnela s prvým dieťaťom, a tak sa rozhodli presťahovať k jej rodičom, aby mali oporu a mohli sa na nich spoľahnúť. Aspoň to si žena myslela. Keď sa za muža vydala, mala 18 rokov a potom žili v dome starých rodičov.

Mala bezproblémové manželstvo

Na svete privítali ešte štyri ďalšie deti a žena bola presvedčená, že žije v dobrom manželstve. „Nechýbal nám intímny život, chodili sme na rande, kupovali sme si darčeky a nehádali sme sa,“ povedala. Celý jej svet sa obrátil hore nohami, keď predčasne odišla z výletu s kamarátkami a po príchode domov nachytala svojho manžela a svoju mamu pri intímnom styku.

Foto: unsplash

Zistila, že s ním mala deti

„Navyše na mňa kričala moja matka, aby som vyšla z ich spálne. To mnou už úplne otriaslo,“ povedala žena. Potom sa dozvedela, že jej mama jej partnera zviedla, keď sa k nim presťahovali a odvtedy mali nechránený pohlavný styk minimálne raz za mesiac.

„Bola som zdesená, pretože to znamenalo, že moji bratia môžu byť synovia môjho manžela,“ dodala a ako sa ukázalo po genetických testoch, mala pravdu. Dokonca boli tehotné v rovnakom čase. „Netušila som, že moja mama nosí nevlastného súrodenca môjho dieťaťa,“ povedala. Celá aféra sa začala po tom, ako sa raz pohádali a jej mama ho utešovala.

Foto: unsplash

Má psychické problémy