TEST: Čo vidíte ako prvé na tomto obrázku? Ak je to labuť, mali by ste vedieť, že vás čaká…

Zuzana Fulopova

Určite ste sa už niekedy stretli s asociačnými testami, ktoré používajú psychológovia už od dávnych čias. Napríklad takému Carlovi Jungovi poslúžili tieto testy na odhaľovanie klamstva. Najčastejšie ich však používal na zistenie charakteru a duševného stavu osobnosti.  

Článok pokračuje pod videom ↓

Dnes vám prinášame jeden zo zábavných asociačných testov, ktorý vám odhalí vaše charakterové vlastnosti, respektíve váš  aktuálny duševný stav. Tak poďme na to!

Uvoľnite sa, zatvorte si oči a hneď po otvorení sa zadívajte bez zaváhania na dolný obrázok.  Dobre si zapamätajte, ktoré zviera uvidíte ako prvé a následne si prečítajte o ňom nižšie uvedený popis.

takprosto.cc

Pes

pixabay.com

Myslíte si o sebe, že podporujete svojich blízkych, preto ostávate v pokojnej nálade. Dôverujete druhým ľudom a seba považujete za nenahraditeľného človeka. Vždy ste pripravený bojovať a dobyť všetky méty. Toto však môže byť kameňom úrazu. Pristupujte k problémom s chladnou hlavou a jasne si premyslite všetky kroky, pretože vaše plány sa nemusia zhodovať s ostatnými.

Kôň

pixabay.com

Pravdepodobne prežívate emocionálny nepokoj. Niečo alebo niekto obmedzuje vašu slobodu alebo ste sa možno nepohodli s niekým vo vašom okolí a už ste zo všetkého unavený. Nebojte sa! Všetko je na dobrej ceste, ak ostanete silný a vytrvalý ako zviera, ktoré ste si zvolili.

Mačka

pixabay.com

Najradšej máte leňošenie a pracovné tempo vám nič nehovorí. Pracovný pondelok je pre vás utrpením a najradšej máte prestávku na obed, ktorú si stále predlžujete. Obľubujete hlavne večere, kedy si konečne vychutnáte pokoj v obľúbenom kresle. Najlepšie na tom je, že napriek týmto vaším postojom dosiahnete v živote často úspech.

Lev

pixabay.com

Všade, kde prídete sa cítite ako kráľ, ktorý ma nadhľad nad druhými. Je pre vás samozrejmosťou, že dostávate komplimenty a obdiv. Niekedy však tento obdiv beriete ako závisť, čo vás rozhnevá a začnete sa správať arogantne. Čo tak začať vnímať ľudí ako seberovných?

Papagáj

pixabay.com

Ste osoba s mimoriadnou mysľou plnou fantázie, ktorú na vás vaši priatelia obdivujú a cudzích ľudí fascinuje, ba až vyvádza z miery. Pravdepodobne ste dobrodruh, ktorý neváha ísť do neprebádaného, pričom sa spoliehate na svoju inteligenciu, ktorá vám prináša vždy šťastie.

Labuť

pixabay.com

Prežívate krásne zamilované obdobie, kedy sa vás nič nerozčuľuje a všetko sa vám zdá nádherné. Všetky životné problémy a starosti sa vám zdajú ako maličkosť a vyriešiť ich je pre vás malina. Pokúste sa udržať toto obdobie čo najdlhšie ako to bude možné.

Aké zviera vám ste videli ako prvé? Sedí popis na vás? Dajte nám vedieť v komentároch.

Pozri aj: TEST: Čo vidíte na tomto obrázku ako prvé? Jednoduchý test prezradí veľa o vašom aktuálnom duševnom rozpoložení

                                                                                         zdroj: babskeveci.sk (Zuzu) takprosto.cc