Kate Middleton sa odhodlala na prvý výrazný krok v tomto roku. Takto ste princeznú ešte nevideli

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

Kate Middleton podobne ako jej manžel na verejnosti zachováva pokoj a pokračuje v práci aj po vydaní autobiografie princa Harryho Spare.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Town and Country Mag, princezná z Walesu uskutočnila svoje prvé sólo stretnutie tohto roka vo škôlke Foxcubs v Lutone, kde mohla stráviť čas s malými deťmi a venovať sa svojmu poslaniu, ktoré sa týkajú dôležitosti raného detstva. Na toto stretnutie si Kate obliekla oranžový rolák, ku ktorému dala ladiacu sukňu.

Celý outfit doplnila

Celý outfit doplnila hnedým opaskom a čižmami. Toto je pritom už druhýkrát tento mesiac, čo sa Kate rozhodla pre žiarivé a veselé farby. Predtým mala tento outfit na sebe v decembri počas zámorskej cesty, kedy sprevádzala Williama do Bostonu.

Dôležitosť raného detstva

Celý outfit zavŕšila kabátom ťavej farby od Massimo Dutti, náušnicami v tvare hrušky s citrínom od Kiki McDonough. Počas návštevy Foxcubs, bezplatného centra starostlivosti o deti a raného vzdelávania povzbudzovala rodiny, aby sa zapájali do aktivít s mládežou. Kate sa zapojila do hier a tiež umeleckých a remeselných aktivít.

V jednej chvíli ju tiež odfotili s vlastnoručne vyrobenou maskou zajaca, čo hlavne u tých najmenších vyvolalo vlnu smiechu. Tiež s vychovávateľmi hovorila o ranom detstve, o prvých krokoch a o tom, ako škôlka pomáha meniť životy detí. Rané detstvo je niečo, na čo Kate upozorňuje už roky. „Zohráva to obrovskú úlohu pri pozitívnom formovaní vývoja dieťaťa. Spolupráca medzi personálom a rodičmi je len jeden zo spôsobov, ako deti podporiť v prvých piatich rokoch ich života,“ povedala.