Najkrajším mužom Európy sa stal Slovák. Nereprezentoval však Slovensko

Dana Kleinová

Foto: Instagram (Jakub Vitek)

Len nedávno sa uskutočnila súťaž krásy mužov, na ktorej sa zúčastnili až dvaja Slováci. Obaja však reprezentovali inú krajinu a úspešne sa umiestnil len jeden z nich.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako sme informovali v predošlom článku, najkrajším Slovákom tohto roka sa stal 30-ročný Tomáš Benko, ktorý Slovensko neskôr reprezentoval aj na medzinárodnej súťaži krásy Mister Supranational 2023. Tam už však úspešný nebol, no napriek tomu si víťazstvo odniesol Slovák. Nebol nim nik iný ako Jakub Vitek, ktorého Slováci poznajú zo šou Love Island Česko & Slovensko.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jakub Vitek (@jakubvitek__)

Nereprezentoval Slovensko

Napriek tomu, že sa najkrajším mužom Európy stal Slovák, tento titul oficiálne získalo susedné Česko. Jakub z Bratislavy totiž reprezentoval Českú republiku a rýchlo sa dostal do TOP 20 a neskôr aj TOP 10, kam náš oficiálny reprezentant Tomáš nepostúpil.

Ako informovala Jakubova priateľka Hana, Jakubovi na reprezentáciu Česka stačil pobyt na území tejto republiky a napriek tomu, že hovorí po slovensky, mohol reprezentovať ich krajinu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @hanadedkova_

Odniesol si titul

Atraktívny Slovák nakoniec celú súťaž nevyhral, no odniesol si titul Mister Supranational Europe. Bol teda vyhlásený za najkrajšieho muža Európy a Slováci neskrývali svoje nadšenie z tohto jeho úspechu.

Jakub pridal zo súťaže hneď niekoľko fotografií, kde uviedol nielen to, že vyhral, ale aj to, že reprezentoval Českú republiku. Toho sa hneď chytili Slovenky, ktoré požadovali uviesť informácie na pravú mieru a teda, že príťažlivý Čech je v skutočnosti Slovák.

„🇸🇰 treba to uviesť na pravú mieru!“ rozhodla sa opraviť Jakubov popis jedna z komentujúcich.

„Som strašne šťastná, že to vyhral a ešte k tomu aj Slovák, aj keď súťažil za Česko,“ napísala ďalšia.

Najnovšie články