Niečo také v Zámene manželiek ešte nebolo. Rodina bez zubov, vyhladovaný pes, to však nie je všetko

Dana Kleinová

Foto: Facebook (Výměna manželek)

Rodina bez zubov, vyhladovaný pes a obývačka plná dymu. Nikol netušila, čo ju čaká, keď sa prihlásila do obľúbenej šou.

Ako informoval portál eXtra.cz, TV Nova prišla s novými epizódami obľúbenej relácie Zámena manželiek. Ako prvé sa vymenia Nikol a Martina. Martina sa do šou prihlásila, dúfajúc, že odlúčenie pomôže jej manželovi Honzovi. Ten je podľa jej slov lenivý, v domácnosti vôbec nepomáha, je nezamestnaný a občas má obavy, že ju podvádza. To však nie je všetko.

Stále horšie a horšie

Martina a Honza žijú v staršom dome, ktorý sa snažia postupne zrenovovať. „Ja neviem, či sa mám smiať, alebo plakať,“ prehlásila Nikol pri prvom pohľade na dom, a to ešte nevedela, čo ju čaká vo vnútri. Obývačka totiž vyzerá ešte staršie ako dom zvonku a čo je horšie, rovno ju v nej privíta cigaretový dym. „Ja sama fajčím, ale toto je extrém. Asi budem dýchať ústami,“ zhodnotila trojnásobná mama.

A tak ako jej pobyt v novej domácnosti začne katastrofou, s každým dňom sa to bude len stupňovať. Na prechádzke totiž zistí, že Honza sedel vo väzení za podvod a prehlási, že sa za to nikdy nehanbil a ani nebude.

Čo však najviac zarazilo divákov, ktorí si pozreli túto epizódu v predstihu na VOYO, je podľa komentárov to, ako sa rodina stará, resp. nestará o ich psa. Tomu veterinár dokonca potvrdil podvýživu. „Tešila som sa na nové diely, ale ako to došlo k časti, kde sa bavili o ich psíkovi, musela som to vypnúť. Trhá mi to srdce, chudák maličký. Dúfam, že im ho po odvysielaní vezmú. Týraný a potom taký život,“ priznala jedna diváčka a ďalšia sa hneď pridala: „Hlavne že on je vyžratý, ale psovi najesť nedá. Chudák psík, úplne mi to trhalo srdce.“

Najnovšie články