Liek na rakovinu či komunikácia s mimozemšťanmi. Ako bude vyzerať rok 2024 podľa Baby Vangy?

Dana Kleinová

Foto: Facebook (Baba Vanga) / pixabay.com

O predpovediach bulharskej veštice počul pravdepodobne každý. Najmä po tom, ako sa niekoľko z nich už úspešne naplnilo. Predtým než zomrela, stihla ich však vysloviť oveľa viac a tentoraz sa pozrieme na jej víziu roku 2024.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál City MAGAZINE, bulharská slepá veštica, známa ako Baba Vanga, sa narodila v roku 1911. Keď mala 12 rokov, tornádo ju pripravilo o zrak a navždy jej zmenilo život. Odvtedy totiž dokázala predpovedať budúcnosť, a to aj tisícky rokov dopredu. Úspešne predpovedala napríklad 2. svetovú vojnu, Černobyľskú haváriu, smrť Stalina, či zvolenie Afroameričana ako 44. prezidenta USA.

Foto: pixabay.com

Čo nás čaká v roku 2024?

Rok 2024 bude bohatý na predpovede Baby Vangy. Od tých menej uveriteľných, až po tie naozaj predpokladateľné.

S tým, ako rapídne stúpajú ceny (nielen) potravín, nie je nepredstaviteľné, že by v budúcom roku, ako predpovedala Baba Vanga, malo v Európe dôjsť k hospodárskej kríze, ktorá ovplyvní globálnu ekonomiku. Rovnako uveriteľné je aj to, že budú pribúdať kybernetické útoky a kybernetická hrozba bude bežnejšou než doteraz.

Ďalšou zlou správou je, že v dôsledku globálneho otepľovania môžu podľa Baby Vangy nastať katastrofálne poveternostné podmienky a prírodné katastrofy. Máme však aj dobré správy. Baba Vanga totiž tvrdí, že práve v roku 2024 by mohol byť konečne vynájdený liek na rakovinu.

Známym politikom pôjde o život

Najnovšie články